Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

01.06.2016 tarihli Akrep burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Ciddiye aldığınız ve üzerinizde baskı duygusu yaratan konular bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor olabilir. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen korkularınız uyanabilir ve eskiden yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Önemsediğiniz kişilerin davranışları yüzünden derinleşebilirsiniz. Ancak sezgilerinize güvenin ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olun. Baskı hissediyor olsanız bile güçlü kişilerin sizi desteklediğini hissedeceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün, iç dünyanıza odaklanabilirsiniz. Dış çevreyle olan iletişim ve etkileşiminizi düşük bir seviyeye indirebilir ve zihniniz içinde kısa bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Bu, kendinizi daha iyi tanımak için bir şans olabilir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Grup çalışmalarından uzak kalmak isteyeceğiniz bir sürece gireceksiniz. Toplantılara girmeniz veya sunumlar yapmanız gerekirse isteksizliğinizi gizleyin ve insanlara aktarmanız gereken şeyleri etkileyici biçimde aktarın.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma hayatınızda yoğun bir gündeminiz olabilir. Üstlerinizle daha fazla zaman geçireceğiniz görüşmeler içinde olabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili koşullar sizi de etkileyebilir. Gün içinde sizi yıpratan durumlar meydana gelebilir. Aşk hayatınızda yaşadığınız duygusal geçişler işinizi etkileyebilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

GÖZE gelmiş gibisiniz. Ağzınızı bıçak açmıyor sanki. En küçük sorunu kocaman dağ haline getirmekten vazgeçin. Sabırlı olmanız lazım.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 13.00’dan sonra iş hayatınızla ilgili görüşmelerinizden fayda elde ederken, aile büyükleriniz, yaşça büyük kişiler ve patronlarınızla olumlu diyaloglar geliştirebilirsiniz. Kendinizi toplum içinde sağlam kararlarınız, enerjiniz ve yapmak istediklerinizle muazzam iyi ifade ediyorsunuz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Para giriş-çıkışlarınızı iyi dengelemeniz gereken bir ay sizi bekliyor. Alacak-verecek dengenizi sağlamaya çalışacaksınız. Bugün, iş ortamlarınızda değişik ve farklı olan her şey ilginizi çekebilir.