Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

02.06.2015 tarihli Akrep burcu yorumu

Bugün belli bir yorgunlukla çıktığınız evinize dinlenmiş olarak döneceksiniz. Yorgunluğunuzu, çözmekte zorlandığınız bir sorunun aslında çok kolay bir çözümü olduğunu keşfetmenizden kaynaklanacak. Mütevazı olmak iyidir fakat ama başkalarının gerçek sanacağı kadar değil. Akşam saatlerinde davetsiz misafirleriniz olabilir.

Aşk:

Partnerinizle aranızda bazı sorunlar gelişiyor fakat buna aşırı üzülüyorsunuz. Kendini aşırı sorumlu saymanıza gerek yoktur, suçu biraz da karşınızdakinde tasavvur edin.

İş:

İşiniz iyi giderken de varolan ama farkına varmadığınız ayrıntılardaki kusurun farkına, işinizin iyi gitmediği bugünlerde varıyorsunuz. Bu bir imkandır. İşinizi yeniden yoluna koyduğunuzda daha güçlü ve ufuklu olacağınız işler üzerine yoğunlaşın.

Para:

Harcamada planlamaya en çok gereksinme duyacağınız zamandır. Gelirinizin yükselişe geçeği zaman çok uzak değil. Bugün önemli olan, ilerde size çok gerekli olacak olan bilgi altyapısını geliştirebilmenizdir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Yorucu faaliyetlerden uzak durun. Hafif yemekleri tercih edin. Günlerinizin heyecansız geçmesinde bir sakınca yok.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aklınız çok karışık. Düşünceleriniz dağınık seyrediyor. Yapmak istedikleriniz ve planlarınız için, yeni bir planlamaya ihtiyacınız var. Bugün bilinçaltı motivasyonunuz oldukça belirgin ve yönlendirici seyrediyor. Siz kendi değer yargılarınızın dışında hareket emekten hoşlanmıyorsunuz. Yönlendirilmekten hoşlanmadığınız bir gün..

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde iş birlikleriniz veya ilişkileriniz maddi konularda testten geçebilir. Finansal başlıklı konularda ufak tefek stresli durumlarla uğraşabilirsiniz.

Belli ödemeler veya tahsilatlar da gerçekleştirilebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir. Yay burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, medya, yurtdışı bağlantılı işler veya uluslararası ilişkiler başlıklarında zorlanmalar ya da aşırılıkları, iletişim, ulaştırma, elektrik elektronik başlıklarında yaşanabilecek aksilikleri beş gün boyunca gündeme taşıyabilir. Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken bu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli ve şaibeli ya da kendisini olmadığı bir kişi gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart! …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Öğle saatlerinde kendinizi dağınık hissedebilirsiniz. İlerleyen saatlerde tartışmalara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Size karşı yapılan hataları asla unutmuyorsunuz. Hafızanız adeta istemediğiniz insanları sizden uzaklaştırmak için çalışıyor. İş hayatınızda baskın gözükmek istiyorsunuz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca toplum içinde kendinizi eğlenceli, motivasyonu yüksek ve enerji dolu ifade edeceğiniz, aile büyükleriniz, sevdiğiniz insanlara zaman ayırabileceğiniz, ilişkilerinizde aşk ve sevgi duygunuzun arttığı, kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz pozitif bir gündesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay, parasal konuları hayatınızın merkezine yerleştirebilir. Hesabınızı iyi yapmalı, dengenizi iyi sağlamalısınız zira aşk hayatınız ve eğlenceye dayalı harcamalarınız sizi yanıltabilir.