Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

03.06.2015 tarihli Akrep burcu yorumu

Bugün bir süredir devam eden sıkıntılarınızı üzerinizden atmış olacaksınız. Genelde neşeli ve keyifli davranışlar sergileyeceksiniz. Öğleden sonra bir yakınınızı ziyarete gidebilir orada beklemediğiniz insanlarla karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde dinlenmek için fırsat bulabilir ve hobilerinizle ilgilenebilirsiniz.

Aşk:

Aşk yaşantınızda sıkıntılı günler geçiriyorsunuz. Sevgilinizle konuşmak istediğiniz şeyler var ve bunları konuşmak için fırsat bulamıyorsunuz. Bugün belki fırsat bulabilirsiniz.

İş:

Kariyerinizle ilgili önemli bir dönüm noktasındasınız. Çalışma temponuzun oldukça yüksek olması başarıyı getirecektir. Performansınızı düşürmeyin, terfi edebilirsiniz.

Para:

Maddi olarak zor bir gün geçirebilirsiniz. Yakınlarınızdan borç istemek ya da harcamalarınızı yapmamak zorunda kalabilirsiniz. Ailenizden para yardımı istemelisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sinirleriniz çok çabuk geriliyor. Bugün bir yakınınızı istemeden kırabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olun.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aklınız çok karışık. Düşünceleriniz dağınık seyrediyor. Yapmak istedikleriniz ve planlarınız için, yeni bir planlamaya ihtiyacınız var. Bugün bilinçaltı motivasyonunuz oldukça belirgin ve yönlendirici seyrediyor. Siz kendi değer yargılarınızın dışında hareket emekten hoşlanmıyorsunuz. Yönlendirilmekten hoşlanmadığınız bir gün..

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde iş birlikleriniz veya ilişkileriniz maddi konularda testten geçebilir. Finansal başlıklı konularda ufak tefek stresli durumlarla uğraşabilirsiniz.

Belli ödemeler veya tahsilatlar da gerçekleştirilebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Cevaplara ulaşmak zor olsa da hayatı sorgulayabileceğimiz, kendi kendimize soracağımız soruların artabileceği birkaç günün içindeyiz. Eski düşünce sistemleri veya artık işe yaramadığını düşündüğümüz konular rafa kaldırılabilir. Yay burcunda meydana gelen dolunay ve dolunayın olumsuz açıları, yanılma, yanıltılma, kararsızlık, belirsizlik, fikir çatışmaları, düşünce ya da inanç sistemleri arasındaki farklılıklara dayalı anlaşmazlıklar, yabancılarla ilişkiler, medya, yurtdışı bağlantılı işler veya uluslararası ilişkiler başlıklarında zorlanmalar ya da aşırılıkları, iletişim, ulaştırma, elektrik elektronik başlıklarında yaşanabilecek aksilikleri beş gün boyunca gündeme taşıyabilir. Sakinliğimizi korumaya ve serinkanlı olmaya çalışmamız gereken bu günlerde, kararsızlıkları ve belirsizlikleri netleştirmeden kararlar almak doğru olmayacaktır. Şüpheli ve şaibeli ya da kendisini olmadığı bir kişi gibi gösteren kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Doğru soruları sormamız şart! …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Maddi kaynaklarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Kişisel yeteneklerinizi kullanacağınız işlere yönelmek sizi iyi hissettirebilir. Uğraştığınız işleri tamamlamak ve eksikleri gidermek için fırsatlar yakalayacağınız bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde uğraştıran durumlar söz konusu olabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

GERİ dönüşünden umudunuzu kestiğiniz bir para alacağınızla ilgili olumlu bir haber alıp yüzünüz gülecek. Maddi anlamda şanslı bir dönemdesiniz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca toplum içinde kendinizi eğlenceli, motivasyonu yüksek ve enerji dolu ifade edeceğiniz, aile büyükleriniz, sevdiğiniz insanlara zaman ayırabileceğiniz, ilişkilerinizde aşk ve sevgi duygunuzun arttığı, kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz pozitif bir gündesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay, parasal konuları hayatınızın merkezine yerleştirebilir. Hesabınızı iyi yapmalı, dengenizi iyi sağlamalısınız zira aşk hayatınız ve eğlenceye dayalı harcamalarınız sizi yanıltabilir.