Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

03.06.2016 tarihli Akrep burcu yorumu

Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Beklentileriniz çok yüksek fakat bugün büyük beklentilerinizin geriliminin azaldığını hissedeceksiniz. Daha kararlı ve dikkatli davranacaksınız. Fikirlerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz. Yeni projeler yapabilirsiniz ve hayallerinizi yakınlarınıza anlatabilirsiniz. Hayal gücünüz ve sezgileriniz yükseliyor. Sabah saatlerinde görmüş olduğunuz rüyanın etkisi öğle saatlerine kadar devam edebilir. Hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Arkadaşlarınız ve güçlü kişiler sizi destekleyecek.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün, iç dünyanıza odaklanabilirsiniz. Dış çevreyle olan iletişim ve etkileşiminizi düşük bir seviyeye indirebilir ve zihniniz içinde kısa bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz. Bu, kendinizi daha iyi tanımak için bir şans olabilir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Grup çalışmalarından uzak kalmak isteyeceğiniz bir sürece gireceksiniz. Toplantılara girmeniz veya sunumlar yapmanız gerekirse isteksizliğinizi gizleyin ve insanlara aktarmanız gereken şeyleri etkileyici biçimde aktarın.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İkili ilişkileriniz bugün ön plana çıkabilir. Bugün karşınızdakinin isteklerini anlamakta zorlanabilirsiniz. Bu durum sizi sıkıntıya sokabilir. Uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Tolerans göstermeniz gereken olaylar yaşanabilir. Sorumlu olduğunuz konulara yenilik getirme isteği içinde olabilirsiniz. Ortaklaşa işler gündeme gelebilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün partnerinize küçük bir oyun oynamak isteyebilirsiniz. Bunun nedeni geçmişte yaptığı bir hata yüzünden ondan intikam almak istemeniz. Ancak sevdiklerinize böyle zarar vermektense konuşup anlaşmayı denemek daha iyi.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde görüşmeler, iletişim, haberleşme ve yakın çevre ilişkilerinizde ifade gücünüzü kullanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. 17.00’dan sonra iletişim yeteneklerinizi çok daha güçlü kullanırken, akşam saatlerinde özel hayatınızda buluşma ve görüşmeler gerçekleştirebilir, daha kaliteli iletişim kurabilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Patronunuzun ya da beraber iş yaptığınız insanların hayatlarında birtakım parasal sıkıntıların gündeme gelmesiyle beraber sizin de moraliniz bozuk olabilir. Önemli iş konuşmaları yapmayın.