Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

05.06.2015 tarihli Akrep burcu yorumu

Arkadaşlık duygularının egemen ve belirleyici olduğu günler içindesiniz. Yeni tanışmalar, varolanlara yönelik sorgulamalar bir birliktelik içinde sık sık gündeminize gelebilir. Birtakım kişilere ve olaylara yaklaşımınızdaki uyumsuzluk, bugünlerde karşılaşacağınız bir olayla bir yumuşama gösterebilir. Bu yeni tarz, sizi bilmediğiniz yanlarınızla tanıştıracak.

Aşk:

Doyumlu bir ilişki içindesiniz. Çok fazla bir arada olmanın ilişkiye zarar vereceği şeklindeki uyarılar sizi pek ilgilendirmiyor. Bugünlerde yeni kararlar mutluluğunuzu pekiştirebilir.

İş:

İş konularında yetki paylaşımının, işe hakimiyetle bir denge içinde olmasını savunuyorsunuz. Becerileriniz, geçmiş günlerdeki sıkıntıları yaşamayacağınız yeni fırsatlar vermeye elverişli.

Para:

Gelecekten çok umutlu oluşunuz, sağlam nedenlere dayalı. Ortalamanın altına düşmeyen geliriniz, daha çoğuna ulaşma çabalarınızın önünde bir engel gibi durmuyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İş konulu yeni tanışmalarda kendinizi iyi ifade etmeniz gereken günlerdesiniz. Birtakım yeni ilişkiler, çalışma yaşamınızda değişik hatlar çizmenize neden olabilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Sabit düşündüğünüz için yargılanabilirsiniz. Yeteneklerinizin farkında oluşunuz, hiçbir şeyi beğenmemenize yol açıyor. Yaşantınızda gelişen olayların size yüklediği sorumluluklar konusunda kendinizi fazla üzmeyin. Yaşamın bir başka yönünü görüyor olmanız, sizi olumlu değiştirecek.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugün ve yarın, romantik açıdan ya da sosyal yaşamınız açısından hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Ancak, evdekilerin bilmediği bir kişiyle bağlantınız veya bir sır, sorun yaratabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün iletişimi yoğun bir gündesiniz. Yakın çevrenizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Alacağınız yeni haberler planlarınızda değişiklik yapabilir. Ortaklı para konuları sizi uğraştırabilir, dikkatli olmanızda fayda var. Akşam saatlerinde kadın arkadaşlarınızla birlikte plan yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yaşamınızda yenilikler istiyorsunuz ama son zamanlarda bir çekingenliğiniz var. Bunun çelişkisini yaşayıp bir çok fırsatı kaçırabilirsiniz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde kendinizi kalabalık ortamlar ve toplum içinde en iyi şekilde ifade edebilir, aile büyükleriniz, patronlarınız ve kurumlarla görüşebilir, işlerinizi hızla tamamlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaş çevrenizle yapılan etkinlikler, düğün, davet, organizasyon, toplantı ve kalabalık ortamlarda yer alabileceğiniz keyifli bir zaman diliminde olacaksınız.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortak parasal konularınızı sabah saatlerinde halledebilirsiniz. Çok büyük parasal işlere kalkışmamalısınız. Öğleden sonra dış ortamlar içinde olmaktan keyif alacaksınız. Seyahat planlarınız sizi heyecanlandırıyor.