Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

06.01.2016 tarihli Akrep burcu yorumu

Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. İletişim trafiğiniz fazla hareketli olabilir ve araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz. Projelerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Bugün eski dostlarınızdan alacağınız haberler duygularınızı harekete geçirecek ve geçmişte yaşadığınız olayları gözden geçireceksiniz. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacağınız bir dönemdesiniz ve güçlü kişilerin desteğini alacaksınız. Fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve girişimlerinizde başarılı olabilirsiniz.  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Yakın ilişkiler kurduğunuz kişilerle bir araya gelebilir ve çeşitli faaliyetlerde yer alabilirsiniz. Bu esnada harcamalarınız da çok olabilir. Çok çalışarak kazandığınız parayı bu kadar hızlı harcamamaya dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Getirisi oranında prim alacağınız bir projeyi daha da kazançlı kılmanın yolları üzerinde düşünebilirsiniz. Ortaklaşa çalıştığınız kişilerle rahat bir ortamda bir araya gelip konuyu görüşmeniz de mümkündür.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hassas olduğunuz konular gündeminizi meşgul edebilir. Seçim yapmanız gereken olaylar arasında kararsız kalabilirsiniz. Kişisel olarak önem verdiğiniz konularda kabullenme içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizde karşınızdakini kırıcı konuşmamaya dikkat etmemelisiniz. Akşam saatlerinde eğlendiğiniz kişilerle birlikte olabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugünlerde adımlarınızı daha dikkatli atmalısınız. Bir takım planlarınız istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Mali yatırımlarınızı ona göre yapın.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün aile ilişkilerinizde duygusal incinmelere ve ruhsal olarak geçici mutsuzluk, tatminsizlik yaşamaya müsait bir enerjide olsanız da öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, moralli ve güçlü olacak, eğlenceli ortamlarda yer alabilecek ve en güçlü taraflarınızı herkese gösterebileceksiniz. İlişkilerinizde ani kararlar almamayı tercih etmeniz gereken bir gündesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal ilişkilerinizde, aşkta, eğlence hayatınızda ve çocuğuz için yapacağınız harcamalarda birtakım sıkıntılar oluşabilir. 8 Ocak’a kadar ailevi konularda iletişim aksaklıklarına açık olacaksınız.