Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

07.06.2015 tarihli Akrep burcu yorumu

Güne keyifli başlayacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Hareketli bir gün geçirecek ve daha önce başlattığınız projeleri gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Hayal gücünüz ve sezgileriniz giderek yükseliyor. Bugün içinizden yükselen sesi dinleyin ve sezgileriniz ile hareket edin. Güçlü ve kararlı kişiler ile yapacağınız görüşmeler olumlu yönde olacak ve siz de kendi gücünüzü ortaya koyacaksınız. Parasal konulara yönelik başarılı çalışmalar yapabilir ve beklediğiniz kazancı sağlayabilirsiniz. Kafanızı karıştıran konulardan uzaklaşın ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Sabırlı olursanız, fırsatların farkına varacaksınız.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün, yalnız kalmayı arzulayabilirsiniz. İç dünyanızın derinliklerinde bir şeyler sizi kendine çekebilir. Bunun ne olduğunu görmek için kendi içinize yönelebilir ve orada bir gezinti yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Aileniz ile ilgili konular gündeminizin ana maddelerinden biri olabilir. Çözmeniz için önünüze getirilen sorunlarla alakalı olarak sezgilerinizi devreye sokabilirsiniz. Size yol göstereceklerdir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yolculuklarda karşılaştığınız eski sevgililer ilginç sürprizlerle karşınıza çıkacak. İlle de mantık derseniz, çok şey kaybedersiniz unutmayın. Enerjinizi yüksek tutmalısınız. Hiçbir şey moralinizi bozmamalı. Tercihleriniz ne olursa olsun, yaşam kaliteniz hep yüksek seyredecek. Girdiğiniz sosyal çevrelerde karizmanızla etkili olacaksınız.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bitirilmesi gereken işlerinizi tamamlamalısınız. Önünüzde çok fazla fırsat var veya çıkmak üzere. Ancak, fırsatları en iyi şekilde değerlendirebilmek için hazırlıklı ve müsait olmanız gerekiyor.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs Satürn olumlu açıları, bugünlerde geleceğe dönük daha somut adımlar atmamıza ve kararlar almamıza yardım edebilir. Belli bir çizgide gitmeyen ilişkilere yön verilebilir veya ilişkiler daha ciddi bir platforma taşınabilir. Evli veya bir şekilde birbirine bağlı kişiler ilişkileri içerisinde kendilerini daha güvende hissedebilirler. Maddi anlamda riskli olmasına rağmen atılmış bazı adımlar bir şekilde lehte bir çizgiye oturabilir ya da yaratıcılığımızı bir şekilde maddiyata çevirme fırsatı bulabiliriz. Estetikle, sanatla veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili başlıklarda para kazanma şansı doğabilir. Dayanıklı eşyalar almak veya uzun vadeli ilişkiler kurmak için de güzel günler. Yaşça büyük veya tecrübeli kişilere fikir danışılabilir. Sosyal açıdan hareketli, farklı olanaklara açık bir haftasonundayız. Seçim günü gökyüzü konumunu dün yazdığım için bugünü genel haftasonu yorumlarına ayırdım. Kaçıranlara duyurulur. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendi iç dünyanıza dönmeniz açısından önemli olabilir. Duygularınızı, ailevi konuları önemseyebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BEKAR Aslanlar, farklı şehirlerden kuracağınız arkadaşlıklar ilgi alanlarınızı değiştirebilir. Onlara saatlerinizi harcayabilirsiniz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerine dek geçici bir enerji ve motivasyon düşüklüğü yaşayabilir, sözlerinizin anlaşılmadığını düşünebilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminde ilişkilerinizde olası gerginliklerde ikili tartışmaya girmeden, enerjisi yumuşak bir günde diyaloğa girmek ve kendinizi dinlendirecek, sakin ve pozitif ortamlarda yer almak gün içinde enerjinizi yükseltmenize yardımcı olacaktır.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün dış ortamlarda, toplum önünde kalıcı ve sorumlu adımlarınızla ilerleyeceksiniz. Çalışmalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Diğer insanlardan göreceğiniz maddi, manevi yardım da önemli olacak.