Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

07.06.2016 tarihli Akrep burcu yorumu

Görmüş olduğunuz rüyaların etkisi ile uyanabilir ve güne keyifli başlayabilirsiniz. Hayal gücü gerektiren konular, sanatsal faaliyetler ve mistik konular ilginizi çekiyor. Projelerinizi gözden geçireceksiniz ve planlarınızı uygulamak için çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada almış olduğunuz sorumlulukların baskısını hissedebilir ve sabırlı davranmak için gayret gösteriyor olabilirsiniz. Fakat sabırlı olmanın faydalarını görecek ve aslında şanslı olduğunuzu anlayacaksınız. Yaşam felsefeniz ve hayata bakış açınız değişiyor. Böylece korkularınızın dağıldığını hissedeceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Yakın akrabalarınızın ziyaretinize gelebileceği bir gündesiniz. Sizi evden alıp eğlenceli sosyal ortamlara götürmeyi de teklif edebilirler. Bahane üretmeden teklifleri kabul edin.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Kurumunuzun sahip olduğu taşınmazlarla ilgili bazı yeni planlar gündeme gelebilir ve bunların yürütülmesi için seçilebilirsiniz. Yeni öneriler getirmenizin gerekeceği durumlar olabilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek hayallerinize yeni bakış açısı katabilirsiniz. Uğraştığınız işlerinize yön vermek gelişiminiz için daha iyi olabilir. Sevdiklerinizle birlikte yolculuklar organize edebilirsiniz. Ruhsal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Düşüncelerinizi çevrenizdeki kişilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda krizler yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Aşk konusunda artık ciddi tavır takınmalısınız. Sevdiğiniz kişi ciddiyet görmediği zaman bir anda birçok düşünceden vazgeçebilir. Ona yeşil ışık yakmalısınız.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Arkadaş çevreniz ve sosyal ortamlarda kendinizi daha iyi ve ılımlı ifade etmeniz gereken bugün, finansal konularda yeni çözümler üretebilir, enerjinizi kişisel gelişim ve sizi rahatlatan ortamlara aktarabilirsiniz. İlişkilerinizde karmik etkilerin hakim olduğu, geçmişin sonuçlarını görebileceğiniz bir gündesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Haftanız dış olaylarla başlıyor. Değişik yerlerde ve farklı insanlarla bir arada olmak isteyebilirsiniz. Bu hafta başı parayla ilgili konularda insanlardan yardım görebilirsiniz. Giriştiğiniz işlerinizde ilişki içinde olduğunuz insanlardan “Hayır” cevabını almayacaksınız.