Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

07.12.2015 tarihli Akrep burcu yorumu

Bugün dostlarınızla birlikte yapacağınız organizasyonlarda eğlenceli vakit geçireceksiniz. Bu arada duygularınız dalgalanabilir. Ancak hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. İlişkileriniz giderek daha sıcak olacak ve yabancılar ile birlikte olmak moralinizi yükseltecek. Ölüm, ölüm ötesi ve mistik konular ilginizi çekiyor. Fakat şimdi daha gerçekçi bir tavır içinde bulunacak ve hayallerinizi gerçekleştirmenin yollarını arayacaksınız. Her türlü yatırım araçlarıyla ilgilenebilir, zengin ve güçlü kişilerle iletişim kurabilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün yalnız kalmaya ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. Kendi başınıza kalmak sizi dinlendirebilir. Ancak; sosyal hayata dahil olmasanız bile, aile içi iletişimler bir şekilde gündeme gelecektir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün toplum içindeki kimliğinizle öne çıkabilirsiniz. İnsanların, gücünüze güvenip, sizi bir grubun başına getirmeleri mümkündür. Birçok kişi görüşlerinize başvurmak isteyecektir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Günün ilk yarısında elinizde olmayan durumlardan dolayı kendinizi hapsedilmiş hissedebilirsiniz. Gizli kalan olaylardan dolayı huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Daha sabırlı olmaya çalışın. İlerleyen saatlerde kişisel açıdan önemli olan konularda karar verebilirsiniz. Aşk durumunuz tartışmalara açık olabilir. Hassasiyetleriniz öne çıkıyor.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Alkole meyillisiniz biliyorsunuz. Bundan dolayı çevrenize uyum sağlamakta güçlük çekebilirsiniz. İnsanların sizden uzaklaşmasına sebep olmamalısınız.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca her söylediğinizi düşünmeli ve size iyi hissettirmeyen, zihninizi karıştıran ortamlarda bulunmamayı tercih etmelisiniz. İş görüşmeleri ve seyahatler edebileceğiniz bugün, ilişkilerinizde daha sakin iletişim benimsemeyi tercih etmelisiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yapmanız gereken işleriniz dışında birçok konuyu halledebilirsiniz. Dinlenmek ve gücünüzü toplamak size iyi gelecek. Öğleden sonra enerjiniz yerine gelmeye başlayacak. Güzel görünmek, dolaşmak ve hava almak isteyeceksiniz.