Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

09.06.2015 tarihli Akrep burcu yorumu

Kendinizi daha iyimser ve olgun hissedebilirsiniz. Yaşadığınız olaylar sizi geliştirirken bakış açınızı da değiştiriyor. Baskı altında dahi geleceğe ümitle bakabiliyorsunuz. Bugün karşılaştığınız olaylar ve kişiler sizi heyecanlandıracak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Saygın çevreler ile iş birliği yapabilirsiniz ve isteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Neşeli ve heyecanlı haliniz çevrenize de yansıyacak ve ilişkileriniz daha sıcak olacak. Çeşitli davetler alabilirsiniz ve sevdiğiniz ile birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün pratik yaklaşımlar benimsemenizi gerektirecek konularla ilgilenmeniz beklenebilir. Bazı insanların kaybedecek vakti artık kalmamış olabilir ve hızlı çözümler üretmenizi bekleyebilirler. Onlara yardımcı olmak için elinizden geleni yapın.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş dünyasından bir tanıdığınızla özel bir program yapmış olabilirsiniz. Bir süreliğine gizli tutacağınız bir plan için destek sözü alabilir, ciddi bir birlikteliğin temellerini atabilirsiniz. Yapacağınız değerlendirmeler, başka işlerde de size yol gösterebilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, yüksek hayallerinizi yaşama geçirme konusunda oldukça cesur davranacaksınız. Sorumluluklarınız tek başınıza yüklenmekten sakınmıyorsunuz. Çevre koşullarını fazlasıyla zorlayacaksınız. Çalıştığınız alanlarda adalet duygunuzun önemli olduğunu biliyor ve dengeli bir tutum sergilemek için çaba gösteriyorsunuz.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ticari veya duygusal konularda son günlerde yaşanan olaylar en umulmadık şekilde bir yöne ilerleyebilir.

Bir taraftan çok şaşırıp, bir taraftan da bu tür güzel bir gelişmenin nasıl yaşandığı konusuyla zaman kaybetmeyi bir kenara bırakıp, keyfini çıkarmaya bakabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında olumlu enerjiler ön planda ve önemli kişilerle yapacağımız görüşmelerde olumlu sonuçlar alabileceğimiz günlerdeyiz, hatta iş hayatımız ve maddi başlıklı konularda şanslara sahibiz ve de akşamüstü saatlerine kadar bu anlamda türlü olanak ve fırsatı doğru şekilde kullanabiliriz, ama akşamüstüne doğru rüzgar sertleşebilir ve ilişkiler daha olumsuz bir atmosfere taşınabilir. Dolayısıyla, önemli iş ve görüşmeleri akşamüstü saatlerine kadar halletmekte fayda var. Bazı planların üzerinden geçme veya bazı düzenlemeleri yenileme ihtiyacı doğabilir. Akşam saatlerinde ufak tefek sakarlıklara, kazalara ve gerilime karşı da tedirli olmak faydalı olabilir. Bu esnada, özgürlük arayışımızın artacağı, özgün ve yaratıcı fikirlerimizle dikkat çekeceğimiz günlerde olduğumuzu eklemeyi de unutmada hatırlatmalıyım ’ce. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmak için kendinizi hevesli hissedeceğiniz bir gündesiniz. Yaşadığınız olaylarda bütünü daha iyi görebilirsiniz. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Hayallerinizin peşinden gitmek isteyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Zihinsel canlılık söz konusu. Farklı fikirler ortaya koyabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Maddi anlamda hırs yapıp yepyeni hayaller peşinde koşacaksınız. Bu konuda sizi destekleyen yakınlarınız olduğu gibi gülecek insanlar da olacak.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkiler ve aşk hayatınızda muazzam destekler alırken, ilişkilerinizi daha tutkulu, romantik ve güçlü bağlarla sürdürebilir, gelecek açısından önemli diyaloglar geliştirebilirsiniz. Bugün ayrıca devam eden ilişkilerde kıskançlık ve tutku enerjisi artabileceği için dengeli davranışlarda bulunmak önemlidir. Bu süreçte iş görüşmelerinizde başarı sağlayabileceğiniz gibi, yakın çevrenizden de daha fazla destek görebilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş alanlarınızda yeni aktiviteler devreye girebilir. Hareket halinde olacak ve karşınıza gelecek fırsatları değerlendirme isteğinizi yüksek tutacaksınız. Hayattan alacağınız keyif yüksek olacak.