Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

12.04.2016 tarihli Akrep burcu yorumu

Mesaj veren rüyalar görebilirsiniz Sezgileriniz yükseliyor ve özellikle bu sabah içinizden yükselen sese kulak verin. Mistikler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapan kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Mesela sinema, televizyon veya çeşitli tasarımlar yapan sanatçılar ile karşılaşmak hayal gücünüzü uyandıracak ve siz de sanatsal faaliyetlerde bulunmak için harekete geçeceksiniz. Şayet sanatsal faaliyetlerde bulunan biriyseniz, bugün sizin için verimli olacak ve çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. Kariyer yapmak isteyenler için şanslı bir dönem... Bu arada bazı zorluklar ile başa çıkmanız gerekebilir fakat başarılı olacağınıza inancınız yüksek olduğu için fırsatlar karşınıza çıkacak.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün, tüm gününüzü maddi nitelik taşıyan konu ve kavramlar üzerinde düşünmeye harcayabilirsiniz. Parasal konular zihninizi meşgul edebilirler. Yeni hareket planları oluşturabilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İş faaliyetlerinizle alakalı beklenmedik bir masraf, günün ana konusu olabilir. Bunun yanında, bu masrafı karşılayacak beklenmedik bir gelir de ödeme ile ilgili sıkıntı çekmenizi engelleyebilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün farklı konulara ilgi duyabilirsiniz. Yeni şeyler keşfetmek isteyebilirsiniz. Yaşanan olayları algılamak daha kolay olabilir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Etrafınızdaki insanlarla düşüncelerinizi paylaşma isteği içinde olabilirsiniz. Gün içinde gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Bazı konuları açığa çıkarmak için çaba sarf edebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Özellikle bekar Akreplerin biraz dikkatli olması gereken bir zaman. Olmaması gereken duygusal yaklaşımlarla karşılaşma olasılığınız var.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kurumlar, resmi daireler, sizden yaşça büyük kişiler, aile büyükleriniz ve patronlarınızla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında arkadaş çevrenizle görüşmeler yapabilir, çalışmalarınıza hız kazandırabilir, sosyal etkinliklerde yer alabilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gerek iş alanlarınızda, gerekse ortaklaşa para konularında başkalarından destek görmek ve yardım almak isteyeceksiniz. Aşk hayatınızda gereğinden fazla iyimser davranmamaya çalışın.10 NİSAN 2016 AKREP BURCU YORUMUBugün tek başınıza hareket etmektense başkalarından destek görmek ve yardım almak isteyeceksiniz. Yapılması gereken işlerinizi bugün kolaylıkla halledeceksiniz9 NİSAN 2016 AKREP BURCU YORUMUBu hafta sonu farklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Özel hayatınızda beklenmedik, sürpriz gelişmeler sizi hareketlendirecek. Bir yandan da değişik iş teklifleri bu tarihte karşınıza gelebilir