Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

13.06.2015 tarihli Akrep burcu yorumu

İsteklerinizi gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Geleceğe yönelik ciddi isteklerinizin olduğu bir dönem ancak beraberinde korkularınız da uyanabilir. Fakat isteğinizin gerçekleşeceği yönünde inancınızın yüksek olduğu için korkularınız ile başa çıkabilirsiniz. Kariyer yapmak ve sosyal statünüzü yükseltmek için çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdürebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olabilir ve maddi  baskılar hissedebilirsiniz fakat saygın çevreler ve güçlü kişiler sizi destekliyor. Böylece bakış açınız değişiyor ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştiriyorsunuz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Kişisel işlerinize yoğunlaşmanızı sağlayacak öz disiplininiz, bugün biraz gevşek olabilir. Kendinizi zorlamayın ve sizi rahatlatacak faaliyetlere yönelin. Sosyal hayat, bugün oldukça keyifli olabilir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Kişilik özelliklerinizi güçlü biçimde ortaya koyabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kararlı, analizci ve derinleri görebilen bir kişi olarak bir süredir bekleyen bazı konular için yapılması gereken hamleleri bulabilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Maddesel konularda kendi bildiğiniz şartlardan vazgeçmek istemiyorsunuz. Koşullarınızı genişletmek amacı ile hareket etmeli ve çevrenize, mantıklı fakat kişisel menfaatlerinizi ön plana çıkaracak şartlarla yaklaşmalısınız. Bazen çekimserliğiniz yüzünden çok şey kaybedebiliyorsunuz.. Sabırlı olmak her zaman avantaj olmuyor.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konuların veya durumların sizin için yararlı veya uygun olması diğerleri için de olacağı anlamına gelmiyor.

Karşı tarafı ikna etmek istiyorsanız, fikirlerine kulak verdiğinizi hissettirmenizde ve gereken saygıyı göstererek ikna etme çabanızı sürdürmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ay’ın gün içerisinde boşlukta olması biraz isteksizlik veya kararsızlık yaratsa bile, enerjik ve cesaretle hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Bu esnada, ufak tefek tartışmalara, gerilime, sakarlıklara ya da kazalara karşı minik de olsa dikkat etmek de fayda var. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün başkalarından çok şey öğrenebilirsiniz. Kişisel ilişkilerinizde yüksek beklentiler olabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hem para biriktirmeye bir şeyler almaya niyet ediyorsunuz hemde lüzümsuz harcamalarla en başa dönüyorsunuz. Dengesiz bir konum bu sizin için.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün 07.11’de Yay burcunda bir Dolunay meydana geliyor. Etkilerini 3 gün önce ve sonra hissettirecek olan Dolunay zamanında finansal olarak artıya geçebilir, para durumunuzla ilgili gelişmeler yaşayabilir, eğitim, seyahat ve tatillere para harcayabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve sahip olduklarınızı öncelikle vurgulayan bu dolunay, sizin çalışmalarınız ve sahip olduğunuz değerlerle ön plana çıkmanızı sağlarken, alım satım gibi işlerinizi de tamamlamanız konusunda size destek olacak. Bu süreçte ilişkilerinizde artan özgürlük ihtiyacı problem yaratabileceği için, değer verdiğiniz sevdiğiniz kişilere, sevginizi ve ilginizi daha yoğun olarak hissettirmeniz faydalı olacaktır. Dolunay anında, sağlık durumunuza özen göstermeniz gereken, olası motivasyon düşüklüğü yaşayabileceğiniz, kazalar ve hastalıklara karşı bünyenizi güçlendirip, dikkatli olmanız gereken bir süreci vurgularken, ikili ilişkilerinizde güven problemleri yaşayabilir, birbirinize olan güveninizde testlerden geçebilir ve uzun zamandır devam eden problemli bir ilişkinize veya dostluğunuza nokta koyma kararı alabilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para alanlarınızda rahatlamaya başlıyorsunuz. Parasal işlerinizi düzene oturtabilirsiniz. Neptün’den alacağınız açılarla yolunuzda gerçekçi adımlarla ilerlemeye çalışmalısınız.