Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

14.02.2015 tarihli Akrep burcu yorumu

Çok önem verdiğiniz bir arkadaşlık ilişkinizde, anlaşılmaz bir uzaklaşma var gibi. Genel olarak ilişkilerinizde hiçbir sorununuz olmadığına inanıyorsunuz. Bu da, birtakım ilişkilerinizi iyi gözlemleyemediğinizi gösteriyor. Bunca tecrübeden sonra hayatta hala yeni şaşkınlıklarla karşılaşmak, özgüveninizi zedeleyebilir. İnsanları keşfetme uğraşı size artık gereksiz gelmemeli.

Aşk:

Bugünlerde kapınız aşka açık olmalı. Biri size ısrarla yakınlaşmak istiyor, bunu fark etme güçlüğü çekiyorsunuz. İşlere yoğunlaşmanız, sizi bu konuda yalnızlığa mahkum edebiliyor.

İş:

Son günlerde yorgunluk nedir bilmiyorsunuz. Bu nedenle de işle yatıp işle kalkıyorsunuz. İşinizin verdiği büyük duygusal tatmin, bugünlerde hayatın her yerinde size yetiyor, ama bu bir yanılsama.

Para:

Parayı iyi koruyor, ama gerekli durumlarda da sakınmayabiliyorsunuz. Bu konularda da fazlaca paylaşmacı birisiniz. Yakın zamanda sevinçli para haberleriniz olabilir. Alçakgönüllü yaşam tarzınız sizi dara sokmuyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Gönül meselelerindeki durgunluk, kendine kapanmış bir davranış göstermenizin ana nedeni olabilir. Son günlerdeki dalgınlığınızın nedenini yüreğinizdeki boşlukta arayabilirsiniz.


Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi durumunuzu, duygusal hayatınızı veya ekonomik konuları ilgilendiren başlıklarda yepyeni bir sayfa açılıyor ya da yepyeni başlıklar gündemde. Daha önce başaramamanız, yine başaramayacağınız anlamına gelmez. Tüm burçlar için gün geneli: Malum Sevgililer günü bugün. Sabahın ilk saatlerinde atılmayan mesajlar veya hediye sorunsalı problem yaratabilir. Dolayısıyla, sevgililere önerilerde bulunmam gerekirse, bir araya gelmek veya akşam programı yapmak için sabah saatlerini değil de(zira asabiyet var!), öğle sonrası saatleri tercih etmeleri ve Ay Mars karesinin ufak tefek aksiliklere, tartışmalara, sakarlıklara ya da kazalara neden olabilecek etkisinin sona ereceği 18.45 sonrası saatlerde bir araya gelmeleri olacaktır. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün başkalarından destek görebilir ve parasal konularda çok şey yapabilirsiniz. Ancak alışveriş konusunda daha mantıklı kalmaya bakın.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal ilişkilerinizde karşılıklı bir mücadele içinde olsanız bile, onun sizin üzerinizdeki gücü biliyor ve kendinizi ona teslim ediyorsunuz. İş konusunda rakiplerinizin olduğunu unutmamalı ve tavırlarınızı planlı bir şekilde sürdürmelisiniz. Bugün hırslı yönleriniz, size yeni bir yönlendirme getirecek ve son durumunuzdan siz de memnun kalacaksınız.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Çok değerli bir şeyi elde etmek için bugün biraz daha fazla taviz vermeniz gerekebilir. Bunun da bir ölçüsü olmalı mutlaka. Kıymet bilenle bilmeyeni ayırt etmelisiniz. Çok kolay tamam dediyseniz çabanız küçümsenebilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.