Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

15.04.2016 tarihli Akrep burcu yorumu

Bugün pratik ve gerçekçi bir tavır içinde olacaksınız. Yapmanız gereken işlere odaklanabilirsiniz ve sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Detayların içindeki güzellikleri ortaya çıkarabilir ve sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Veya sanatçılar ile ilgilenebilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek sizin için zor olsa bile karşılaştığınız olaylar dikkatinizi çekecek ve alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorlayacak. Siz de isteklerinizi gerçekleştirmek için bazı alışkanlıklarınızdan vaz geçebilirsiniz. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yükseliyor. Böylece olaylara daha iyimser açıdan bakabilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Özel yaşamınızda çekişme içerisinde olduğunuz kişilere üstünlük sağlayabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizdeki insanların beğenisi üzerinizde toplanabilir ve sizi yüceltebilirler.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş dünyasından bir tanıdığınızla özel bir program yapmış olabilirsiniz. Bir süreliğine gizli tutacağınız bir plan için destek sözü alabilir, ciddi bir birlikteliğin temellerini atabilirsiniz. Yapacağınız değerlendirmeler, başka işlerde de size yol gösterebilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gündeminizden daha farklı konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Değişik konulara duyduğunuz ilgi sizi farklı kişilere yönlendirebilir. Fikirlerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla program yapabilirsiniz. Günün ikinci yarısı sorumluluklarınız artabilir. İş hayatınızda ilgilendiğiniz konuları sağlamlaştırmak için çaba sarf edebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Etrafınızdaki insanları eleştiri yağmuruna tutuyorsunuz. Ancak birileri sizi eleştirmeye kalktığında isyan ettiğiniz belli oluyor. Buna son verin.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, gelecek planlarınıza ve hedeflerinize daha fazla odaklanacak, iş hayatınızla ilgili konulara daha çok motive olarak, yeni iş projeleri geliştirebilecek, varolan işlerinizdeki görüşme ve toplantılardan fayda elde edecek ve kariyer gelirleriniz konusunda artıya geçebileceksiniz. Arkadaş çevreniz ve aşk hayatınızdaki ilişkilerinizde kaygı ve endişe biriktirmeden gerekli konularda yüzleşmek, doğrudan konuya girmek daha faydalı olacaktır

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrelerde sevdiğiniz insandan güzel bir teklif alabilirsiniz. Hayatınızda biri yoksa sosyal çevrenizden bir arkadaşınız size ilişki teklifinde bulunabilir. Çevrenizden fayda sağlayacaksınız.