Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

16.06.2015 tarihli Akrep burcu yorumu

Bugün kararlarınızı gözden geçireceksiniz. Eski olaylar ve geçmişte yaşadığınız konuları hatırlayabilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş konuları hatırlamak rahatsız edici olabilir fakat düşüncelerinizi değiştirmek ve bakış açınızı daha olumlu yöne çevirmek için uygun zaman. Özellikle kardeşleriniz, arkadaşlarınız, çocuklar ve yakınlarınız ile ilgili şimdiye kadar düşünmediğiniz ayrıntılar dikkatinizi çekecek. Bugün alacağınız bazı haberler düşüncelerinizi derinleştirebilir ve fikirleriniz değişebilir. Hareket halinde olmak karmaşık düşüncelerden uzaklaşmanıza yardımcı olacak.  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün, sizi, yaşamınızda daha rahatlatacağına inandığınız değişikliklere gidebilirsiniz. Daha sağlıklı bir yaşama yönelme kararı da günün ana konuları arasındaki yerini alabilir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Maddi konularla ilgili derin düşünceler, tüm gün boyunca zihninizi meşgul edebilirler. Bazı noktalarla ilgili karar veremeyebilirsiniz. Takıldığınız yerde destek isteyin.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ailenizin güvenliği sizin için önemli. Bugün, onları koruma ihtiyacı içindesiniz. Birlikte vakit geçirmeniz için bir çok nedeniniz var. Çocuklarınızla birlikte paylaşacağınız bir takım aktiviteler söz konusu olacak. Her konuda özverili çalışmanız, unutkanlığa neden oluyor. Sadece dinlenmeye ihtiyacınız var.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı kişiler her ne kadar yararsız fikirlerin peşinden gidiyor olsalarda, bu kişileri aydınlatmanız ve düşüncelerinin mantıksız yönlerini göstermeniz kesin olmasa da, biraz olsun düşünmelerini sağlayabilir.

…

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün finansal konularla ilgili süreçlerle ilgilenebilirsiniz. Konuyla ilgili zihinsel huzursuzluklar oluşabilir. Gün içinde yenilenmeye içinde olabilirsiniz. Fikir aldığınız kişilerle tartışma yaşayabilirsiniz. Ortaklı para konuları gündeme gelebilir. Yönünüzü netleştirmek isteyebilirsiniz. Biten durumlar yaşanabilir. Akışta kalın.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Gelgitler içinde kalabilirsiniz. Neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar vermekte zorlanacağınız gibi ani alacağınız kararlar da hatalı olabilir.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ailenizle zaman geçirebilir, evinizle ilgili konularda yapmak istediklerinizi tamamlayabilir, ruhsal çalışmalara, aile terapilerine yönelebilir ve sevdiklerinizle evinizde keyifli zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde yapmak istediklerinizle yaptıklarınız tam olarak birbirini dengelemeyebilir. Bu sebeple özellikle ilişkilerinizde düşünerek karar almak ve her fikrinizi partnerinizle paylaşmamak faydalı olacaktır.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para işlerinizde hırslı ve girişken yapınız ön plana geçebilir. Hırslarınızı iyi kontrol etmeli, öfke ve sinirden uzak durmalısınız. Etrafınızda oluşan olaylar hayatın farklı alanlarını keşfetmenizi sağlayacak.