Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

16.07.2015 tarihli Akrep burcu yorumu

İzlediğiniz yolda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz fakat sorumluluklarınız nedeniyle harekete geçmeniz pek kolay olmayacak Aslında yola çıkmak ve harekete geçmek için kendinizi hazır hissediyorsunuz. Ancak çok fazla tedbirli davranmanız mümkün. İlginç gelişmeler olabilir ve sempatik tavırlarınız ile hem karşı cinsi, hem de yakınlarınızı etkileyebilirsiniz. Ancak iddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aslında düşünceleriniz ve hayata bakış açınız değişiyor. Ciddiye aldığınız konular da değişmeye başlıyor. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Kullanışsız yöntemleri terk edeceğiniz, fazlalıklardan kurtulabileceğiniz bir gündesiniz. Günlük yaşamda kullandığınız araçlardan tutun da imaj değişikliğine kadar birçok farklılığı yaşamınıza katabilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün, kendinizi ifade ediş şekillerinizle alakalı olumlu etkiler alabilirsiniz. Benzer şekilde, işlerinizi yapma biçiminiz ve verimliliğiniz de çevreden takdir toplamaya başlayabilir. İlerlemeleri sağlayan siz olabilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde ani gelişen duygusal konular aklınızın karışmasına neden olacak. Bugün, iş birliği içinde olacağı dostlarınız ile sohbet konuları geliştireceksiniz. Uzun süredir görmediğiniz eski dostlarınız ile birlikte olabileceksiniz. Parasal gelişmeleriniz olumlu bir şekilde takip ediyor ve yeni kaynaklar arıyorsunuz.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Tartışmalı ortamlardan veya tartışmaya dönebilecek diyaloglardan kaçınmanız gerekiyor.

Sizi tanımayan kişiler dahi, bazı konularda üzerinize gelme konusunda ısrarcı olabilirler. Takıntılı durum ve kişiler dikkat gerektiriyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcunda meydana gelen yeni ay, yaşadığımız yer, ailemiz, evimiz veya ülkemizle ilgili konularda yeni bir sürece veya yapılacak yeniliklere işaret ediyor. Ailemizi veya evimizi ilgilendiren konularda mücadeleci bir tavır sergilememiz ve yeni bir sayfa açmamız gerekebilir. Duyguları gizlemek zor olacaktır. Konuşulmadık şey kalmayabilir, ama aile ve ev her şeydir ve her şeye değer. Dolayısıyla, ses tonumuza dikkat etmemizde ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamızda fayda var. Ses ayarı yeni bir sayfa açmada kilit rol oynayabilir. Artı olarak, bu başlıklarda ortaya çıkabilecek haberleri veya elimize geçecek bilgileri doğru değerlendirmemizde yarar var. Ancak, dün yazıya döktüğüm, ani gelişmeleri, fikir ayrılıklarını, plan değişikliklerini, öfkeli çıkışları, saldırgan kişi, grup veya ülkeleri ön plana taşıyan etkiler de devam ediyor. Merak edenler internet sayfalarımızdan okuyabilirler. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde keyif alacağınız organizasyonlar yapmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili konulara yöneleceksiniz. Gün içinde harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken zamanlar var. İlerleyen zamanlarda ailevi konularla ilgilenebilirsiniz. Uğraştığınız işlerle ilgili hızlı ilerleme kaydetmek isteyebilirsiniz. Enerjinizi olumlu konulara yönlendirin.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yakınlarınızın yaşayacağı sorunlar biraz üzülmenize neden olabilir. Maneviyatınızı güçlendirerek tüm sorunlarınıza karşı daha dik olacaksınız.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilişkilerinizde mutluluk, uyum ve ahengin hakim olacağı, enerjinizi spora, sanata ve sosyal ortamlara aktararak, kendinizi ve enerjinizi en iyi şekilde aktarabileceğiniz, özel yaşamınızda teklif ve davetlere açık olduğunuz pozitif bir zamandasınız.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Başkalarının fikirlerinizi etkilemesine izin vermeyin ve aynısını siz de yapmayın. Enerjiniz yüksek olacağından kazalara ve sakarlıklara karşı dikkat edin ve tehlikeli durumlardan kaçının.