Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

18.04.2015 tarihli Akrep burcu yorumu

Karşınızdaki insanları istediğiniz gibi ikna etmeniz bugün sizin için zor olmayacaktır. Sosyal çevrenizde bir hareketlenme göze çarpıyor. Beklentilerinize ulaşmak için önemli adımlar atabilirsiniz. Olaylara konsantre olma gücünüz son derece iyi ve zihninizi istediğiniz konulara yönlendirebiliyorsunuz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir ve hoş sürprizler yaşayabilirsiniz. İçtenlikle yapacağınız bir girişim sizin için olumlu olacaktır. Oldukça enerjiksiniz ve bu enerjinizi iyi kullanabileceksiniz. Genel olarak son derece verimli etkiler altında olacağınız bir gündesiniz.

Aşk:

Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz ve kendinizi duygusal olarak çok güçlü hissedeceksiniz. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissediyorsunuz ve kararlarınızda fazlasıyla iradeli davranacaksınız. Kişisel zevklerinizi gerçekleştirmek için bazı fırsatlar yakalayacaksınız ve hoşunuza gidecek ortamlarda bulunabilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle birlikte güzel zaman geçirmek şansınız olacaktır.Duygusal konularda şanslı bir gündesiniz ve bu yönde girişimlerde bulunabilirsiniz. Alacağınız kararların sonuçları sizin için olumlu olacaktır.

İş:

Daha önceden planladığınız şekilde çalışmalarınızı sürdürebileceksiniz. Bildiğiniz yöntemlerden vazgeçmek istemeyeceksiniz ve sistemli olarak isteklerinizin üzerine gidebileceksiniz. İş ortamınızda kendinizi rahat hissedeceksiniz ve beklediğiniz desteği bugün alabilirsiniz. İletişimlerinizde önemli ölçüde bir hareketlenme olacaktır ve beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz. Yeteneklerinizi çok iyi bir şekilde kullanabileceğiniz ve olumlu girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz.

Para:

Maddi konularda kendinizi son derece rahat hissedeceksiniz ve alacağınız kararların sonuçları sizin için son derece verimli olacaktır. Maddi konularda şanslı olacağınız bir gündesiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Ani bir karar verebilirsiniz ve hemen eyleme geçmek isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi ve duygularınızı çevrenizdeki kişilere olumlu olarak aktarma eğilimindesiniz.


Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda pazarlık yapmak, ödün vermek veya uzlaşmak zorunda hissedebilirsiniz, ama asıl yapmanız gereken, yeni bir düzenleme ya da plan yapmak olabilir. Tabii ki en doğrusunu siz bilirsiniz.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün zaman alan işler olabilir. Fiziksel açıdan hareketlisiniz ancak kendinizi aşırı zorlamamalısınız.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İş birliği içinde olduğunuz birilerinin hayatındaki değişim sizin de günlük akışınızı değiştirmenize, yeni görevler üstlenmenize sebep olabilir. Verdiğiniz tavizlerin ve gönüllü olduğunuz vazifelerin bir sınırı olmalı.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.