Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

18.05.2016 tarihli Akrep burcu yorumu

Bugün kararlarınızı gözden geçireceksiniz. Eski olaylar ve geçmişte yaşadığınız konuları hatırlayabilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş konuları hatırlamak rahatsız edici olabilir fakat düşüncelerinizi değiştirmek ve bakış açınızı daha olumlu yöne çevirmek için uygun zaman. Özellikle kardeşleriniz, arkadaşlarınız, çocuklar ve yakınlarınız ile ilgili şimdiye kadar düşünmediğiniz ayrıntılar dikkatinizi çekecek. Bugün alacağınız bazı haberler düşüncelerinizi derinleştirebilir ve fikirleriniz değişebilir. Hareket halinde olmak karmaşık düşüncelerden uzaklaşmanıza yardımcı olacak.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Yakın akrabalarınızın ziyaretinize gelebileceği bir gündesiniz. Sizi evden alıp eğlenceli sosyal ortamlara götürmeyi de teklif edebilirler. Bahane üretmeden teklifleri kabul edin.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Kurumunuzun sahip olduğu taşınmazlarla ilgili bazı yeni planlar gündeme gelebilir ve bunların yürütülmesi için seçilebilirsiniz. Yeni öneriler getirmenizin gerekeceği durumlar olabilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün farkında olmadığınız olaylardan dolayı stresler yaşayabilirsiniz. Bazı olaylar göründüğünden daha farklı olabilir. Sorumlu olduğunuz konuları daha iyi hale getirmeye çalışırken detaylar içinde kalabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Neşeniz yerinde. Hayatın hep en güzel yönlerini görüyorsunuz. Bu aralar bir orman gezisi size iyi gelecek. Arkadaşlarınızı da davet etmeyi unutmayın.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

13.00’a kadar olan dönemde önemli ve pozitif görüşmeler yapabilir, hem iş hayatınız hem de özel yaşamınızda istediğiniz haberleri alabilir, sosyal ortamlarda öne çıkan kişi olabilirsiniz. 13.00’dan sonraki zaman diliminde aile ortamı ve evinizde sevdiklerinizle keyifli ve eğlenceli etkinlikler düzenleyebileceğiniz, arkadaşlarınızı evinizde ağırlayabileceğiniz bir zaman dilimi sözkonusu olacak.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün olaylara yaklaşırken, geçmişi baz alarak hareket edebilirsiniz. Size gizemli gelecek konu ve olaylara yöneleceksiniz. Özel hayatınızda gelişen olaylara anlayışla yaklaşmalısınız.