Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.01.19 tarihli Akrep burcu yorumu

Güne heyecanla başlayacaksınız. Özgürleşmek ve sizi bağladığını düşündüğünüz bütün bağlardan ve hayatınızı zorlaştırdığını düşündüğünüz alışkanlıklardan kurtulmak için savaşacaksınız. Aslında isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız yüksek ve dostlarınız sizi destekliyor. Özellikle sevdiğinizin desteğini almak moralinizi yükseltecek. Bu arada arkadaşlarınızı kırmasanız iyi olacak. Özellikle organizasyonlar sırasında bazı karışıklıklar çıkabilir. Dikkatinizi yükseltin ve tartışmalardan uzak durun.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Yakın çevreyle iletişiminiz oldukça artabilir. Kişiler, yaşadıkları gelişmeleri sizinle paylaşmak için sık sık kapınızı çalabilir veya telefon edebilirler. Kendinizi gizlemeyin ve mutluluklarına ortak olun.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yakın çevreyle iletişiminiz oldukça artabilir. Kişiler, yaşadıkları gelişmeleri sizinle paylaşmak için sık sık kapınızı çalabilir veya telefon edebilirler. Kendinizi gizlemeyin ve mutluluklarına ortak olun.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sizinle aynı amaçları paylaşan kişilerle bir araya gelmeniz veya zaman paylaşmanız hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştırabilir. Evle ilgili konuların isteklerinizin gerçekleşmesini engellemesine izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizle iletişiminizde gerçekçi olmaya özen göstermekte fayda var. Hayallerle harekete geçerseniz, zor duruma düşebilirsiniz. Gün içinde sıkıntılı süreçler söz konusu. Alacağınız haberlere karşı ani tepkilerden uzak durulmalı. Aşkta abartılı konuşma ve davranışlarda bulunmamaya dikkat etmelisiniz. Olumlu düşünmeye bakın.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal değişimleriniz yüzünden çevrenizdeki kişilerin zor anlar yaşadığını fark etmeyebilirsiniz. Bugün, dostlarınızla gücünüzü birleştirebilir ve kendinizi onların yanında mutlu hissedebilirsiniz.Kalbini kırdığınız kişilerin gönlünü almalı ve kendinizi affettirmelisiniz.Küçük seyahat planları yapacaksınız.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizdekiler, bitirilecek işlerinize günlük koşturmacanız içinde destek vermek yerine biraz yavaşlatabilirler. Hız kazanmak için birilerini ikna etmeniz ve güven sağlamanız gerekecek. Sabırsız haller buna engel.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Yorum arşivi