Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.01.22 tarihli Akrep burcu yorumu

Bugün istekleriniz artacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Gelişmeler yavaş olabilir ve duygusal baskı hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi ortaya koymak için acele etmeyin. Ayrıca duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırmadan teki göstermeyin. Dikkatinizi dağıtan konulardan uzaklaşın. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir. Evraklar, faturalar ve bazı belgeler ile ilgilenmeniz gerekebilir ve kafanız karışabilir. Fakat bu karışıklıklar önemli değişikliklere neden olmayacak ve siz sabırlı bir gayret göstererek sorunları çözeceksiniz. Bu arada bazı fikirleriniz ve davranışlarınız değişebilir.
 

Akrep burcunun bugün genel durumu

Aklınız, zaman zaman ailenize karşı sahip olduğunuz yükümlülüklere gidebilir. Bu anlarda insanların beklentilerine odaklanıp elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışabilirsiniz. İlgili kişiler çabalarınızı takdir edeceklerdir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Görevlerinizi geciktirmeden tamamlamak, hatta programınızın ilerisine geçmek dürtünüz büyük güç kazanabilir. Bu nedenle yoğun bir döneme hazırlanabilirsiniz. Hızınızı artırmak için yeni yöntemler geliştirmeniz gerekebilir.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı detaylar önemli ilişkilerinizi etkileyebilir, dikkat! Bazı kişilerin hareketlerinin altında yatan nedenleri öğrenmeden tepki vermeniz yanlış olabilir. Sezgilerinize güvenmeniz ve içten konuşmalar yapmanız durumunda herkesi etkilemeyi başarabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sezgilerimizin, merhamet, empati ve şefkat başlıklarının ön plana çıkabileceği, aldatıcı veya yanlış yönlendirmelere açık bir gündeyiz. Özellikle akşam saatlerinde yanıltıcı tavırları olan kişilere dikkat etmemiz gerekiyor. Bugün ve yarın etkili olabilecek diğer bir etkiyse, saldırgan ve düşmanca tavırları olan kişileri gündeme taşıyabilecek olması olabilir. Dolayısıyla, sözel sataşmalara maruz kalmamak için ilişkilerinizin gergin olduğu kişilerden veya riskli yerlerden uzak durmanızda fayda var. Gün genelinde birbirimizi koruyup kollama ve birlikte hareket etme arzumuz yüksek. Sularla, akışkanlarla ve kimyasallarla bağlı konuların da ön plana çıkabileceği iki günlük süreçteyiz. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerini evinizle ilgili konulara ayırmak isteyebilirsiniz. Bazı beklemeler olabilir, bu yüzden aksaklıklara karşı hazırlıklı olmalısınız. Öğleden sonra yaratıcı işler için uygun koşullar var. Çocuklarınızla ilgili değişiklikler, uğraşlar da dikkat çekebilir. Güzel şeyler için harcama yapmaktan keyif alabilirsiniz. Risk alacağınız işlere girişmemekte fayda var.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Eviniz sizin için çok önemli ve yalnız kalmak istediğiniz zaman, inzivaya çekilmek için bir meditasyon alanınız oluyor. Bugün, yönetici gezegeniniz Plüton, ilişkiler konusunda sizi uyarıyor. Maddi kazançlarınızla ilgili geliştireceğiniz projelerin bütçenizi rahatlatacağı bir gerçek. Fakat isteklerinizde aşırıya kaçmamalısınız.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün özellikle akşam saatleri için eğlence ve sosyalleşme amaçlı organizasyonlardan beklediğiniz tadı alamayabilirsiniz. İnsanların samimiyet yaratması zaman alacak. Buna gönüllü olmayanlar ise ortamın enerjisini düşürebilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.