Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.01.23 tarihli Akrep burcu yorumu

Bugün istekleriniz artacak ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Gelişmeler yavaş olabilir ve gerilim hissedebilirsiniz ancak geriliminizi çevrenize yansıtmayacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Sevdiğinizle haberleşebilir ve duyacaklarınızdan etkilenebilirsiniz. Ancak gün içinde bütün dikkatinizi pratik konulara odaklayacaksınız ve projeleriniz ile ilgili çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada aklınızdan geçenleri hemen söylemeyin. İş arkadaşlarınız ile tartışmayın ve çözümleyici olun.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bir mülkün satışı veya kiralanması ile ilgili gelişmeler günün ana konularını teşkil edebilirler. Bir emlak bürosunda bazı şartları tartışmanız mümkün görünüyor.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Kişisel gelirinizi artırmanızı sağlayacak gelişmeler yaşanabilir veya siz bunu mümkün kılacak fırsatlar yaratabilirsiniz. Kendinizden emin olursanız, talep veya hamleleriniz sonuç verecektir.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde sadece kendi fikirlerinize veya bilginize güvenmenizde fayda var. Zira, etrafta çeşitli fikirler ya da düşünceler olsa da, yakında geçerliliği olmayacağı anlaşılacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Kafa karışıklıkları, yanılsamalar, yanıltıcı ya da kötü niyetli kişiler günün özellikle ilk yarısı olmak üzere gün genelinde etkili. Daha sezgisel veya iç sesimize göre hareket etmek isteyebileceğimiz bir gündeyiz. Birbirimize şefkat ya da merhamet gösterme duygularımız artıyor ya da bu duyguyu tetikleyecek olaylar yaşanabilir. Yanlış yönlendirmelere veya düşmanca ya da saldırgan tavırları olan kişilere karşı tedbirli olunması gerekiyor. Satürn ve Güneş arasında oluşan olumlu açı(aslında birkaç gün öncesinde daha fazla etkiliydi) ise, bugün kesinleşiyor ve otorite konumundaki kişilerle olumlu iletişim kurmamızı, tavsiyeler almamızı veya desteklenmemizi sağlayabilir ya da bazı alanlarda kalıcı ve olumlu adımlar atabiliriz. Dün yazdığım gibi bugün de, sular, ilaç dahil, her türlü kimyasal ya da akışkanla ilgili başlıklar ön plana çıkabilir. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hem iş hayatınızda hem de özel hayatınız da yaratıcılığınızı kullanacağınız zamanlar var. İşlerinizde alacağınız sorumluluklarınız da dikkatli olmalısınız, hayallere dalıp aksaklıklara yol açabilirsiniz. Çocuklarınızla zaman geçirmek size iyi gelebilir, onlara karşı yapıcı olmaya gayret göstereceksiniz. Duygularınızı yaşamaktan çekinmeyeceksiniz.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygularınızı saklama gereği duyacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Partnerinizin düşünceleri sizden çok farklı olacaktır. Birlikte çalıştığınız kişilere karşı kendinizi sorumlu hissediyorsunuz. Bugün yardım sever duygularla hareket edeceksiniz Küçük ayrıntıların kafanızı meşgul etmesi sonucunda detaylar önem kazanacak.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

AAnnnnee baabaalaar, ssaabaahh ssaaaatleerinnddee çoocuuğuunnuuzlaa oolaann ileetişşimminniz vee yaa oonnuunnlaa ilgili bir kooşştuurmmaacaa dduuruummuu ssizi biraaz yooraabilir. Toolee raannsslı oolmmaayaa vee bir kuussuur vaarssaa aannlaayışş göössteermmeeyee çaalışşınn. Yeeti şşileeceek şşeey ssizddeenn öönneemmli ddeeğil.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.