Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.02.16 tarihli Akrep burcu yorumu

Sevgili Akrep, Ay’ın terazi burcunda oluşu adalet ve hakkaniyet konularında sizi duyarlı kılacaktır. Bir kadın dostundan yardım görebilirsin. Bir arkadaşının evinde göreceğin biri geleceğinle ilgili fikirler verebilir. Belki de rahata çıkmana yardımcı olabilir. Sevdiğinin içinde kalmış olan iyilik ve güzelliği ortaya çıkartmaya çalışmalısın. Koşullarınızı gözden geçirmeli ve iş olanaklarınızı araştırmalısınız. Bugün, kendinize güvenebilirsiniz fakat bazı pürüzler gün içinde sizi rahatsız edebilir. Olaylara karşı gereken esnekliği sağlamalısınız. Yenilgiyi kabul etmiyorsunuz.

Kariyer

Aileniz ile ilgili konular gündeminizin ana maddelerinden biri olabilir. Çözmeniz için önünüze getirilen sorunlarla alakalı olarak sezgilerinizi devreye sokabilirsiniz. Size yol göstereceklerdir.

Genel Yorum

Bugün, yalnız kalmayı arzulayabilirsiniz. İç dünyanızın derinliklerinde bir şeyler sizi kendine çekebilir. Bunun ne olduğunu görmek için kendi içinize yönelebilir ve orada bir gezinti yapabilirsiniz.


Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Maddi durumunuzu, duygusal hayatınızı veya ekonomik konuları ilgilendiren başlıklarda yepyeni bir sayfa açılıyor ya da yepyeni başlıklar gündemde. Daha önce başaramamanız, yine başaramayacağınız anlamına gelmez. Tüm burçlar için gün geneli: Malum Sevgililer günü bugün. Sabahın ilk saatlerinde atılmayan mesajlar veya hediye sorunsalı problem yaratabilir. Dolayısıyla, sevgililere önerilerde bulunmam gerekirse, bir araya gelmek veya akşam programı yapmak için sabah saatlerini değil de(zira asabiyet var!), öğle sonrası saatleri tercih etmeleri ve Ay Mars karesinin ufak tefek aksiliklere, tartışmalara, sakarlıklara ya da kazalara neden olabilecek etkisinin sona ereceği 18.45 sonrası saatlerde bir araya gelmeleri olacaktır. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgileneceğiniz bir gündesiniz. İletişiminizin yüksek olduğu hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Yeni haberler gündeminizi değiştirebilir. Bugün yapacağınız ticari sözleşmelerde sıkışıklıklar yaşanabilir. Öğleden sonra arkadaşlarınızla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Sanatsal uğraşlar içinde olabilirsiniz.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Siz kaliteden ve duygusal paylaşımdan yanasınız. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde,enerjiniz daha da olumlu etkilenecektir. Sağlık konusunda diş problemleriniz size sorun yaratabilir.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Hal ve hareketlerinizle çevrenizdeki insanların sempatisini toplayabileceğiniz bir gün olacak. İnsanlar sizin samimiyetinize güveniyorlar. Sözünüzün garanti olduğunu biliyorlar. Buna layık olacak şekilde vaatlerde bulunun.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.