Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.06.04 tarihli Akrep burcu yorumu

Ağır, ağır hedefinize doğru yaklaşıyorsunuz. Önünüze koyduğunuz hedef, siz yaklaştıkça o uzaklaşacak bir nitelik taşıyor. Bu konuda ikna etmek zorunda olduğunuz birileri var. Bazı alışkanlıklarınızdan kurtulmanız gerekiyor. Bugün yaşayacağınız bir olay bu konuda size itici güç olacak.

Aşk:

Sevdiğiniz kişi sizin bazı köktenci planlarınızı paylaşmaya hazır değil. Tutku halinde yaşadığınız niyetiniz ile sevgiliniz arasında seçim yapmaya doğru gidiyorsunuz. Bunu onunla hemen konuşacak, ama biraz geç kaldığınızı göreceksiniz.

İş:

İnatçı bir tarafınız var. Bu, işle inatlaştığınızda yararlı oluyor, ama insanlarla inatlaştığınızda ilişkinin de, işin de önünü tıkıyor. Böyle bir tecrübeyi dün yaşamanıza karşın bugün de aynı şekilde davranmaya hazırsınız. Değişmelisiniz.

Para:

Birtakım alacaklarınızı alamıyorsunuz. Bu sürekli plan değişikliği yapmanıza neden oluyor. Paraya çevirmeye hazırlandığınız bir mal, piyasa şartlarından ötürü elinizde kalacak.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sevdiğiniz iki arkadaşınızın beraberliği günbegün bir çıkmaza doğru gidiyor. Yapabileceğiniz bir şeyler olduğunu düşünüyorsunuz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizden taviz vermek istemiyorsunuz. Sabit düşündüğünüz için yargılanabilirsiniz. Yeteneklerinizin farkında oluşunuz, hiçbir şeyi beğenmemenize yol açıyor. Yaşantınızda gelişen olayların size yüklediği sorumluluklar konusunda kendinizi fazla üzmeyin. Yaşamın bir başka yönünü görüyor olmanız, sizi olumlu değiştirecek.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugün ve yarın, romantik açıdan ya da sosyal yaşamınız açısından hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Ancak, evdekilerin bilmediği bir kişiyle bağlantınız veya bir sır, sorun yaratabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tamamlanması gereken işleri tamamlamak, halledilmesi gereken görevleri ve sorumlulukları yerine getirmek için uygun bir gün. Hayalgücünün ve yaratıcılığın artacağı akşam saatleri spritüel konulara zaman ayırmak için de uygun olabilir. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün hareketli bir gündeminiz olabilir. İletişim trafiğinden kaynaklanan aksaklıklara dikkat etmeniz gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konulara daha ciddi yaklaşmanızda fayda var. Ev hayatınızı ilgilendiren konular ön plana çıkabilir. Eşinizi ihmal etmemeye özen gösterin. İkili ilişkilerinizde denge de kalmaya çalışın.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yaşamınızda yenilikler istiyorsunuz ama son zamanlarda bir çekingenliğiniz var. Bunun çelişkisini yaşayıp bir çok fırsatı kaçırabilirsiniz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Akşam üzerine kadar olan zaman diliminde kendinizi kalabalık ortamlar ve toplum içinde en iyi şekilde ifade edebilir, aile büyükleriniz, patronlarınız ve kurumlarla görüşebilir, işlerinizi hızla tamamlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaş çevrenizle yapılan etkinlikler, düğün, davet, organizasyon, toplantı ve kalabalık ortamlarda yer alabileceğiniz keyifli bir zaman diliminde olacaksınız.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortak parasal konularınızı sabah saatlerinde halledebilirsiniz. Çok büyük parasal işlere kalkışmamalısınız. Öğleden sonra dış ortamlar içinde olmaktan keyif alacaksınız. Seyahat planlarınız sizi heyecanlandırıyor.