Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.06.06 tarihli Akrep burcu yorumu

Görmüş olduğunuz rüyaların etkisi ile uyanabilir ve güne keyifli başlayabilirsiniz. Hayal gücü gerektiren konular, sanatsal faaliyetler ve mistik konular ilginizi çekiyor. Projelerinizi gözden geçireceksiniz ve planlarınızı uygulamak için çeşitli araştırmalar yapacaksınız. Bu arada almış olduğunuz sorumlulukların baskısını hissedebilir ve sabırlı davranmak için gayret gösteriyor olabilirsiniz. Fakat sabırlı olmanın faydalarını görecek ve aslında şanslı olduğunuzu anlayacaksınız. Yaşam felsefeniz ve hayata bakış açınız değişiyor. Böylece korkularınızın dağıldığını hissedeceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Özel hayatınızdaki insanlar bazı konuları tartışmak isteyebilirler. Dikkatiniz dağılırsa iletişim kuramayabilirsiniz. Söylenenlere odaklanarak kendilerine yardımcı olmaya gayret edin.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İş hayatınızı her şeyin üzerine koymaya eğilim gösterebilirsiniz. Başarı hayalleriniz ağır basabilir. Daha enerjik ve istekli çalışabilir, özel hayat kavramını bir süre unutabilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün Ay, iletişim konusunda ilginç olaylarla karşılaşabileceğinizi hatırlatıyor. Çevrenizde uç noktalarda düşünen kişiler var ve sizin için faydalı işler üretebilirler. Sistemli yapınızı zorlasa da, yenilikler konusunda esnek davranmalısınız. Aklınıza gelen ilginç düşünceler için fazla beklemeyin. Yaşamı hızlı yakalamak zorundasınız.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yeni teklif, davet veya öneriler daha önceden tasarlanmış ve herkesle paylaşılmış planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir.

Bu durum sizi daha da ileriye taşıyabileceği için önerilere açık olmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bu hafta sonu etkin olacak Venüs Satürn ve Mars Jüpiter arasındaki olumlu açılar, seçim haftasonunda enerjimizin yüksek olacağının ve kendimizi iyi hissedeceğimizin bir göstergesi. Ay Kova burcunda yaşayacağımız seçimler halkın duygusal olmaktan çok, aklını kullanarak hareket etme isteğini arttırabilir. Ancak, üç gün önce Ýkizler burcunda bulunan Mars’la olumsuz görünümde oluşan dolunay ve gizli kapaklı ya da arkadan çevrilen işler evi olan 12. evimizde bulunan Mars nedeniyle, ülke olarak farkında olmadığımız, gizli planları olan kişi, grup veya ülkelerin planlarını rahatlıkla uygulamalarına zemin hazırlayabilecek günlerde seçime gidiyoruz. Bunu varsayarak oylarımızı verirken daha detaycı olmamız ve doğru soruları sorarak hareket etmemiz gerekiyor. Evinizi üstüne geçirmeyi, eşinizi elinizden almayı planlayan hiçbir hizmetli adayı, iş görüşmesi için geldiği evinize, asi, talepkar, çapkın veya kaba tavırlarla girmez. En sevimli, en güvenilir ve en tutarlı halini takınır ve siz, bu kişi elinizden eşinizi alıp, tapuyu üzerine yapana kadar bu kişinin asıl amaçlarını anlamaya bilirsiniz. Gökyüzünün konumu, oy verilirken parti başkanlarının ve partilerin daha önce ne yaptıkları ve kim oldukları başlıklarına daha fazla bakmayı gerektiriyor. Zira, yanıltılmaya en açık dönemde seçime gidiyoruz. Demirel’in bir cümlesi vardı ‘’ N’eettik? N’eedicez? ‘’ soru bu: ’’ Kim kimdir?’’. ‘’Kime benziyor veya kim gibi davranmaya çalışıyor?’’ Değil. Bunların üzerine bir de, yıllardır söylediğimiz iletişim, elektronik ve elektrik araçlar, sistemler veya bilişim başlıklarında söz sahibi olan Merkür gezegeninin geri harekette olması eklendiği için, bilgisayar verileri, elektrik sistemler ya da ulaştırma konularında sorunlara, yanlışlıklara ve aksiliklere maruz kalınma öngörüsü yanlış olmaz. Tekrar tekrar sayılan sandıklar, oy pusulalarını yanlış kullanan kişiler, birbirine yakın sonuçlar, tekrarlar v.b türünde olaylar seçim süresince ve sonrasında sıklıkla karşımıza çıkabilir. Dolayısıyla, dalgınlıklara veya karışıklıklara bağlı tedbirlerimizi almamız gerekiyor. Seçmen olarak siz de, iki kere yorulmak istemiyorsanız, nüfus kağıdınızı yanınıza aldığınızdan emin olmadan ve seçimde kullanacağınız yerdeki isminizi bir gün önceden listelerden kontrol etmeden yola çıkmamanızda fayda var. 2015 Seçimlerinin tüm ülkemizin ve halkımızın hayrına sonuçlar getirmesi dileğiyle, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ev ve ailevi işlerle ilgilenmek gerekebilir. Duygusal açıdan daha fedakar olmanız gereken koşullar içerisindesiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Negatif... Bu kart tamamen insanların negatif düşüncelerini yansıtıyor. İyi niyetli de olsanız kimsenin işini müdahale etmeyin.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde arkadaş çevreniz, projeleriniz ve geleceğe dair planlarınızla ilgili kaygı üretebilir, endişe hissedebilirsiniz, ancak esasen elinizdeki imkanları, zekanızı ve duygularınızı iyi yönetebileceğiniz, yaşadığınız süreci pozitife çevirip, şartları kendi lehinize döndürebileceğiniz bir enerjidesiniz. Toplantılar, görüşmeler ve davetlerde yer alabilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Venüs, sizin kariyer ve iş alanınızı aydınlatmaya başlayacak. Göz önünde olmaktan mutluluk duyacaksınız. Üstleriniz veya patronlarınızla ilişkilerinizi güzelleştirebilir, terfi, zam isteyebilirsiniz.