Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.06.10 tarihli Akrep burcu yorumu

Beklediğiniz gelişmelerin meydana geldiğini hissederek güne keyifli başlayacaksınız. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek olacak ve alacağınız haberler ve teklifler düşüncelerinizi derinleştirecek. Böylece araştırmalarınızı derinleştireceksiniz ve özellikle aldığınız teklifler ve duyduğunuz haberler hayal gücünüzü uyandıracak. Yeni projeler yapabilirsiniz ve planlarınızı yakınlarınıza anlatabilirsiniz. İş arkadaşlarınız, komşularınız ve yakınlarınız ile ilişkileriniz daha sıcak olacak. Bugün sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren alanlarda çalışmalar yapanlar için verimli bir zaman...  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Kalabalıklar içerisine girme isteğiniz yoğunlaşacaktır. İnsanlar arasında sosyal yönünüzü tatmin ederek neşenizi artırabilirsiniz. Yakınlarınızdan davet alırsanız hiç düşünmeden kabul etmeniz mümkündür.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bazı faaliyetlerinizle ilgili olarak ekstra masraflar yapmanız, ek fonlar ayırmanız gerekiyor olabilir. Bununla ilgili olarak, finansal konularda danışmanlık aldığınız kişilerle bir toplantı ayarlamaya çalışabilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, iletişim konusunda son derece başarılı çalışmalar içindesiniz. Çevrenizde gelişen duygusal konulara kafanızı takarak, aktivitenizin hızını düşürmemelisiniz. Yakın dostlarınızın size vereceği destek, motivasyon gücünüzü arttırıyor. Düşüncelerinizi süsleyerek, anlatım gücünüzü ikiye katlıyor ve ikna kabiliyetinizi mükemmel sergiliyorsunuz.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sizi destekleyen, yardım etmek isteyen veya bazı alanlarda arkanızda duran kişiler olabilir.

Bu kişi ya da grupların kim olduğuna bakmadan, bu desteği hangi alanda kullanmak istiyorsanız bir an önce harekete geçmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde belirsizlik veya kararsızlık hakim olsa da, Merkür ve Uranüs arasında oluşan olumlu açı, birkaç gün boyunca, her ilişkimizde olumlu diyaloglar kurmamız ve birbirimizi daha iyi anlamamız için olanak sağlayacaktır. Yaratıcılığımızın artacağı bugünlerde, yaratıcılık temalı işlerde de daha olumlu sonuçlar alınabilir. Orijinal fikirlerimiz ve projelerimiz ön planda. Özellikle akşam saatleri sevgi temalı ilişkileri destekliyor. Başlangıçlar ve bitişler söz konusu olabilir. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde özgürlük hissiyatı içinde olabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için planlamalar yapabilirsiniz. Yabancılarla ilişkiler gündeminizi meşgul edebilir. Akşamüstüne doğru endişe duyduğunuz konularla uğraşabilirsiniz. Gün içinde zevk aldığınız konulara yönlenebilmek için zaman yaratın.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün hızlı düşüneceksiniz ve hareketli olacaksınız. Alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve girişimde bulunmak için sabırsızlık hissedeceksiniz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerine dek ikili ilişkiler ve arkadaşlıklarınızda geçici anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Oysa öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde moral ve enerjinizin yükseleceği, seyahat edebileceğiniz, eşiniz, dostlarınız ve sevdiklerinizle sevgi dolu iletişim geliştirebileceğiniz, sevgi ve aşk duygusunu daha yoğun hissedeceğiniz bir enerji hakim olacak.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş ve hizmet ortamlarınızda farklı davranma isteğiniz yoğun olabilir. Özellikle ortaklı bir işiniz varsa olumlu etkiler altında olabilirsiniz. Kariyeriniz için daha önceden konuşulmuş bazı işler gündeme gelebilir.