Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.06.18 tarihli Akrep burcu yorumu

Bugün kararlarınızı gözden geçireceksiniz. Eski olaylar ve geçmişte yaşadığınız konuları hatırlayabilirsiniz. Bilinçaltınızın derinlerinden yükselen unutulmuş konuları hatırlamak rahatsız edici olabilir fakat düşüncelerinizi değiştirmek ve bakış açınızı daha olumlu yöne çevirmek için uygun zaman. Özellikle kardeşleriniz, arkadaşlarınız, çocuklar ve yakınlarınız ile ilgili şimdiye kadar düşünmediğiniz ayrıntılar dikkatinizi çekecek. Bugün alacağınız bazı haberler düşüncelerinizi derinleştirebilir ve fikirleriniz değişebilir. Hareket halinde olmak karmaşık düşüncelerden uzaklaşmanıza yardımcı olacak.  

Akrep burcunun bugün genel durumu

İlişkilerinizde uyum havasının hakim olması, sizi çok yakın olmadığınız tanıdıklarınızla da iletişimlerinizi güçlendirmeye yöneltebilir. Tanıdıklarla ilişkilerinizi arkadaşlık seviyesine getirebilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İş ortamınıza daha fazla önem vereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Ofis içindeki ilişkilerinizi geliştirip daha samimi kılmak isteyebilirsiniz. Sizi zorlayan anlaşmazlıkları çözmek için kararlı olacaksınız.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yüzünüze yerleşmiş bulunan sakin havanızın altında; kimsenin beklemediği kadar ketum ve yanlış adım atmayacak kadar sağlamcı bir kişiliksiniz. Bugün, yakın ilişki halinde bulunduğunuz insanlarla yapacağınız fikir alışverişlerinden yola çıkarak, kısa seyahatleri gündeminize alabilirsiniz. Aileniz sizi destekliyor.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcılık gerektiren işlerinizde veya maddi başlıklı konularda kendi çıkarlarınızı ön planda tutmalısınız.

Her ne kadar siz, her konunun altından kalkabilecek ve her projeyi ayaklandırabilecek yetenekte olsanız da, olayları en kötü senaryoya göre ölçüp tartmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay duygusallık, duyarlılık ve maneviyat duygularını ön plana çıkartıyor. Ev ve aileye ayırılan zaman artabilir. Hazır Ramazan ayı da başlıyorken, birbirimizi daha iyi anlamaya çalışmak, sevgi ve şefkatle yaklaşmak, ihtiyaç sahiplerine el uzatmak için uygun koşullar bulabiliriz. Akşam saatlerinde hayalgücümüz yüksek. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Akademik konular gündeminizi meşgul edebilir. Bugün yeni ufuklara açılmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Gün içinde fikirlerinizi paylaşmak için sosyal ortamlarda olmayı tercih edebilirsiniz. İnsanlarla ilişkilerinizde sezgilerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Akşam saatlerinde sanatsal aktiviteler için uygun zamanlar var.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Başkalarının beklentilerine verdiğiniz önem yüksek. Taleplere yanıt vermek için çalışmaya devam edebilirsiniz. Bu kadarına gerek yok.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren ailenize zaman ayırabilir, evinizde dinlenebilir, ev ve yerleşime ait konulardaki düzenlemeleri tamamlayabilir ve ailenizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde ilişkilerde romantizm ve uyum yükselirken, beklemediğiniz keyifli davetler alabileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Uzak ortamlarda ve dış kaynaklara bağlı işlerinizde duygusal olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Kendinizi doğru ifade edeceksiniz. Bazı konuların kafanıza takılma etkisine karşı dikkatli olmalısınız.