Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.06.20 tarihli Akrep burcu yorumu

Kariyer hayalleriniz ve büyük idealleriniz olabilir. Güzel detayları ustalıkla yakalayabilir ve hoş bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Özellikle sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışma yapanlar için verimli bir dönem. Bugün dikkatinizi sorumluluklarınıza yöneltebilirsiniz ve ciddiye aldığınız kişiler ve konular ile ilgilenebilirsiniz. Sorumluluklarınızın baskısı ağır gelebilir fakat önemsenmek istiyorsunuz ve aldığınız sorumlulukları yapabileceğinize inanıyorsunuz. Üstelik şanslısınız ve sevdikleriniz sizi destekliyor.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Yakın çevreyle iletişiminiz oldukça artabilir. Kişiler, yaşadıkları gelişmeleri sizinle paylaşmak için sık sık kapınızı çalabilir veya telefon edebilirler. Kendinizi gizlemeyin ve mutluluklarına ortak olun.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Yakın çevreyle iletişiminiz oldukça artabilir. Kişiler, yaşadıkları gelişmeleri sizinle paylaşmak için sık sık kapınızı çalabilir veya telefon edebilirler. Kendinizi gizlemeyin ve mutluluklarına ortak olun.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Bu hafta bilmediğiniz konuları araştıracak ve gerekli tüm enerjinizi kullanacaksınız. İstekleriniz konusunda hırsınızı ve gücünüzü birleştirmek için enerjinizi yoğunlaştırmış durumdasınız.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Mantıklı ve sağduyulu davranmanız durumunda en zorlu ya da kötü görünen durumu dahi çözme ihtimaliniz var.

Sadece akıllı çözümler üretmeniz veya akıllı yaklaşımlar geliştirmeniz gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Özellikle akşam saatlerinde zihnimiz açık ve iletişim yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabiliriz. Enerjiğiz ve ilerlemek istiyoruz. Cumartesi ağırlıklı olmak üzere bu hafta sonu oldukça güzel geçebilir. Planlarınızı buna göre yapmanızda fayda var. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın bazı işler ve sorumluluklar olabilir. Bugün oldukça dikkat de çekebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Aşk hayatınızda oldukça değişik hisler yaşıyorsunuz. Adeta partnerinizle yan yanayken bile yalnızsınız. Bu yalnızlık sizi melankolik yaptı. PARA: Zihniniz oldukça açık, hemen her şeyi çabuk kavrıyorsunuz. Bu durumda işinizde kolaylık sağlıyor. SAĞLIK: Kendinizi halsiz hissedebilir ve yorgunluktan şikayet edebilirsiniz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde aşk hayatınızda yoğun destek alırken, size ilgisi olan yeni insanları keşfedebilir, devam eden ilişkilerinizde romantik görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Maddi konularda fırsatlara açık bir gündesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Çevrenizden çok etkilenmezseniz, bugün kalabalık ortamlarda önemli konuşmalar gündeme gelebilir. Kişisel adımlarınızda ve girişimlerinizde güçlü ilişkiler kurarak ilerlemek istiyorsunuz, bunu başaracaksınız. Yeni iş ilişkileri kuracağınız bir gün olacak.18 HAZİRAN 2015 AKREP BURCU YORUMUGizemli konulara, yaşanan olaylara derinden yaklaşım biçiminiz ruhaniyetinizi ve maneviyatınızı artırabilir. Düşündüğünüz konuların karşınıza geldiğini göreceksiniz. Öğrenmeye doyamıyorsunuz.17 HAZİRAN 2015 AKREP BURCU YORUMUUzak ortamlarda ve dış kaynaklara bağlı işlerinizde duygusal olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Kendinizi doğru ifade edeceksiniz. Bazı konuların kafanıza takılma etkisine karşı dikkatli olmalısınız.16 HAZİRAN 2015 AKREP BURCU YORUMUYeniay, parasal işlerinizle ilgili başlangıçlarınızı yapmanızı sağlayacak. Kredi alabilir, ortak para kazançlarınızı artırabilirsiniz. Size veya partnerinize parasal konularda teklif gelirse değerlendirin.14 HAZİRAN 2015 AKREP BURCU YORUMUOrtaklaşa para işlerinizde hırslı ve girişken yapınız ön plana geçebilir. Hırslarınızı iyi kontrol etmeli, öfke ve sinirden uzak durmalısınız. Etrafınızda oluşan olaylar hayatın farklı alanlarını keşfetmenizi sağlayacak.