Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.06.22 tarihli Akrep burcu yorumu

Güne farklı bir heyecan ile başlayabilirsiniz. Duygusal ve hassas bir tavır içinde olabilirsiniz ve ciddiye aldığınız konular veya önemsediğiniz kişiler ile ilgili korkularınız uyanabilir. Ancak kendinizi duygulara kaptırmayın ve bugün Yaz gündönümü olduğunu unutmayın. Sorunların çözümünü bulabilirsiniz sadece niyet etmeniz yeterli. Tabii niyetiniz olumlu yönde olmalı. Saygı duyduğunuz kişilerin iyimser davranışlarından etkileneceksiniz ve haliniz değişecek. Baskı duygusu hissettiğiniz durum aynı zamanda sizin için şanslı bir durum olduğunu anlayabilirsiniz. Ayrıca bugün yılın en uzun günü ve keyfini çıkarın.  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Çeşitli sosyal ortamlar içinde bulunabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. İnsanlarla iletişiminizin artması da bu ortamlarda oldukça faal olmanızı, insanları kendinize çekmenizi mümkün kılabilir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İş ortamınızda oldukça etkileyici bir kişilik çizebilirsiniz. Konuşma veya sunum yapmanız gerekirse, hitap edeceğiniz kişiler bilginiz ve yaklaşımlarınızdan oldukça etkilenebilirler. Bu şekilde planlarınıza destek de bulabilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Katılacağınız toplantılarda eski dostlukların konuşulduğu ortamlarda nostaljik duygular yaşayabilirsiniz. Bu hafta bazı konularda partnerinizin de, fikirleri söz konusu olacaktır. Karşılıklı çatışma içine girmeden sonuca gitmeyi denemelisiniz. Çevresel desteğin üzerinde hissedeceğiniz bir dönem yaşayacaksınız. Yolculuklarla ilgili bazı projeler gündeme gelecektir.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Farkında olun veya olmayın bilinçaltınızda aldığınız kararlar var veya belli bir yöne doğru ilerliyorsunuz.

Ortaya çıkan gelişmeleri doğru değerlendirmeniz durumunda, asla olmayacağını düşündüğünüz bir yola doğru yönlendiğinizi fark edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Haftanın ilk yarısına, kafa karışıklıkları, yanıltıcı kişiler, konsantrasyon problemleri, yanılma ihtimali, unutkanlıklar ya da dalgınlıklar damga vurabilir. Belli imzalar atmadan önce her şeyin net olarak belirtilip belirtilmediğinden emin olmakta, aldatıcı kişilere karşı tedbir almakta fayda vardır. Unutulan eşyalar, karıştırılan yollar, dikkat eksikliğine bağlı hatalar, sanıldığı gibi olmayan kişiler, olaylar ya da kararsızlıklar söz konusu olabilir. Hayallerimize uyum sağlamayan fikirler veya açıklamalar da gündemde bu hafta, ama genelde yenilikler ve olumlu gelişmeler var hayatlarımızda. Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili konularda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Çevrenizdeki değişimler ilginizi çekebilir. Mesleki gruptaki arkadaşlarınızla görüşmeler yapabilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde ilerleme kaydedebilmek için sorumluluk almanız gerekebilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sıkıntı yaşadığınız insanlarla tekrar mücadele içine girebilirsiniz. Yüksek özgüveniniz hata yapmanıza neden olabilir. Duygularınız kıpır kıpır bu aralar.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

İkili ilişkilerinizde son derece mutlu ve keyifli bir gün geçireceğiniz bugün, özel yaşamınızda sevdiğiniz insanlarla son derece sevgi dolu diyaloglar geliştirebilir, birlikte sosyal ortamlarda yer alabilir, geleceğe dair planlar yapabilir ve iş hayatınızda etkili görüşmeler gerçekleştirerek, her alanda istediğiniz sonuçları çok daha kolay elde edebilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyer alanınızdaki güzel oluşumlar, rutin işlerinizi farklı noktalara taşıyabilir. Olaylara geniş açıdan bakmak önem kazanıyor. Sosyal ortamlarda kolay etki altında kalabilirsiniz.