Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.06.23 tarihli Akrep burcu yorumu

Duygularınız yoğun ve karamsar olabilir. Fakat olaylar yalnızca sizin bakış açınızdan karamsar görünüyor. Eğer bakış açınızı değiştirirseniz durumun gerçekte daha farklı olduğunu göreceksiniz. Kendinizi hem enerjik hissedecek, hem de isteklerinizi ortaya koymayı başaracaksınız. Fantastik hikayeleri konu alan filmler izlemek ve geleceğe yönelik hayaller kurmak hoşunuza gidecek. Akşam saatlerinde hayal gücünüzü uyandıran konular ile ilgilenebilirsiniz ve sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik iş yapan kişiler ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün, iletişimin son derece büyük bir artış göstermesine şaşırmayın. Kuracağınız diyaloglar yoluyla, yeni şeyler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunlarla ileride daha derinlemesine ilgilenebilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün olağanüstü bir toplantıya çağrılabilir ve bazı konularla ilgili fikirlerinizi açıklayabilirsiniz. Bu konuların ele alınış şekliyle ilgili ileriki günler için de yeni programlar hazırlanması gündemde yer alabilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Toplumsal başarıya yatkın bir kişiliğiniz olduğunuzu siz de biliyorsunuz. Gücünüzü gösterecek işlerden hoşlanıyorsunuz. Bugün, yapacağınız çalışmaların ön hazırlıkları içinde olacaksınız. Birlikte olduğunuz kişilere geleneksel ve sahiplenme duyguları ile yaklaşacak, onlarla fikir birliği içinde olacaksınız.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Size göre normal olarak nitelenebilecek sözler veya girişimler karşı taraf tarafından abartılı veya aşırı bulunabilir.

Sonradan bazı şeyleri telafiye çalışmak istemiyorsanız daha dikkatli olmalısınız. Neyse ki, ardından destek bulabilir veya çok sayıda seçeneğiniz olduğunu görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün yazdığım gibi, bugün de kararsızlıklar, dalgınlıklar, unutkanlıklar, yanlış anlaşılmalar, yanlışlıklar, çabuk kandırılma, yanıltma veya yanıltılma türünde etkilere açık olduğumuz bir gündeyiz. Karşımızdaki kişiye anlayışlı davranabilmek için çok fazla çaba harcamamız gerekebilir. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortaklı konularda huzursuzluklar gündeme gelebilir. Öfke ile karar vermemelisiniz. İş hayatınızdaki sorumluluklarınızı arka plana atmamaya özen gösterin. İhmalden ötürü hatalar olabilir. Uğraştığınız konular hakkında değerlendirmelerinize dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Ümit ettiğiniz konulara yönelmek isteyeceğiniz zamanlar var.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yaşantınıza karışılmasına izin vermiyorsunuz. Bu ara sizin için özgürlüğünüz o kadar önemli ki sevmekten bile korkar hale gelebilirsiniz..

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ikili ilişkileriniz, dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla olan diyaloglarınızda geçici problemler ve mesafeli davranışlarla karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkilerinizde daha keyifli ve başarılı diyaloglar kurabileceğiniz bir zaman dilimindesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, aşk hayatınızda bazı zorlanmalar veya aldanmalar oluşabilir. Risk almayın, para harcamayın ve inatçılıktan uzak durun. İlişkilerinizde kendinizi kandırmamaya özen gösterin.