Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.06.24 tarihli Akrep burcu yorumu

Duygularınız yoğun ve karamsar olabilir. Fakat olaylar yalnızca sizin bakış açınızdan karamsar görünüyor. Eğer bakış açınızı değiştirirseniz durumun gerçekte daha farklı olduğunu göreceksiniz. Kendinizi hem enerjik hissedecek, hem de isteklerinizi ortaya koymayı başaracaksınız. Fantastik hikayeleri konu alan filmler izlemek ve geleceğe yönelik hayaller kurmak hoşunuza gidecek. Akşam saatlerinde hayal gücünüzü uyandıran konular ile ilgilenebilirsiniz ve sanatsal faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik iş yapan kişiler ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek.

Akrep burcunun bugün genel durumu

İletişim konusunda olumlu etkiler aldığınız bir gündesiniz. Kalabalık bir sosyal ortamda çeşitli fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Diğer taraftan, kendi görüş ve inançlarınızı da rahatça ifade etmeniz mümkün olacaktır.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün, iş faaliyetlerinizle ilgili olarak normalden daha fazla risk almayı veya yöntemleri değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Değişik yaklaşımlara yönelmenizde elbette sorun yok ama sınırları da zorlamamaya çalışın.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Duygusal anlamada renkli kişiliğini rahatça ortaya koyabileceksiniz. Çevrenizi kişisel olarak etkileyecek ve bir çok kişinin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Uzun soluklu temponuzun sizi yormasına izin vermek istemiyor olmanız, çevrenizin sizi şaşkınlık bakışları arasında incelenmenize neden oluyor. İş yaşamınızdaki tecrübelerinizin birikiminde oluşan yaratıcı düşünceler, yeni projelerin gündeme gelmesine neden olacak.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Seyahatler, yabancılarla ilişkiler, yurtdışı başlıklı veya eğitimle ilgili konuların gündemde olacağı bir sürece giriş yaptınız.

Ýlerlemek, büyümek ve kendinizi geliştirmek istiyorsunuz. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıplar yaşayabilirsiniz. Ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Güven ve korunma konularında stresli durumlar karşınıza çıkabilir. Kabullenme içine gireceğiniz zamanlar olabilir. Kendi iç dünyanızla ilgili konulara yönelebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde dikkatinizi kaybetmemeye özen gösterin.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Başkalarından duyacağınız sözler karşılığında sevdiğinizi kırarak gün boyu mutsuz olacaksınız. Ön tedbir almadan aklınızı kendinize saklayarak sonucu beklemenizde yarar var. PARA: İş arkadaşlarınızı düelloya çağırır gibisiniz. Sizi çekemeyenler olduğu doğru ama öfkenize yenik düşmeyin. SAĞLIK: Bugün kendinizi duygusal yönden bir hayli güçsüz hissediyorsunuz. Yemek içmekle uğraşmayıp gün boyu beslenmeyi unuttunuz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün öğlen saatlerinden itibaren özel yaşamınızda muazzam güçlü destekler alırken, sevdiğiniz kişi, partneriniz veya eşinizle romantik bir buluşma yaşayabilir, ilişkilerinizi aşk enerjisi ile ilerletebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Önünüzdeki dönem boyunca hayatınızı ilgilendiren işlerinizi ön plana koyacaksınız. Seyahat, eğitim ve hukuk konularıyla ilgili işlerinizde artış görülebilir. Tanımadığınız veya az tanıdığınız insanlarla mücadeleleriniz olabilir. Mücadele ederken kontrollü hareket etmelisiniz.