Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.06.28 tarihli Akrep burcu yorumu

Hayal gücünüzü uyandıran durumlar olabilir ve özellikle sabahın erken saatlerinde hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapabilirsiniz. Yüksek idealleriniz olabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli zaman...Patronlarınızın davranışları hayal gücünüzü uyandıracak. Ayrıca sezgilerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve içinizden yükselen sesin peşinden gidebilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Kendi çocuklarınız veya yakınlarınızın çocuklarına odaklanacağınız bir günde olabilirsiniz. Onlarla ilgili verilen bir kararın uygulamasında da yardımınız veya araya girmeniz istenebilir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Kendi çocuklarınız veya yakınlarınızın çocuklarına odaklanacağınız bir günde olabilirsiniz. Onlarla ilgili verilen bir kararın uygulamasında da yardımınız veya araya girmeniz istenebilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal yönleriniz atağa kalkıyor. Sürekli değişimler içindesiniz. Gün içinde, bir takım kararsızlıklar yaşamanız mümkün. Bugün, partnerinizle olan ilişkilerinizde içten ve samimi davranıyorsunuz. Fakat bağımsızlık duygularınızda biraz çılgınlık gizli ve bu özelliğinizi ilişkinize yansıtmaktasınız.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Aklınızda gerçekleştirmek istediğiniz konu her ne ise, bunun için gerekli materyalleri toplamalı, yeteneklerinizi bu yönlü kullanmalı, araştırmaları yapmalı ya da her ne gerekiyorsa o alana yönelerek ilerlemenin bir yolunu bulmalısınız.

Gereçekleştirmenin ilk adımı hayal etmek değil mi? Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Akrep burcundaki Ay’ın olumlu açıları gün boyu ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, sevgi bağları kurmamız, yüzeysel olmayan ilişkiler geliştirmemiz, enerjimizi sevdiğimiz aktivitelere harcamamız için uygun koşullar oluşturuyor. Ýşlerin istediğimiz gibi akabileceğimiz bugünü doğru değerlendirmeli ve önümüzdeki üç dört gün boyunca, olası hoş sürprizlere, önerilere veya tekliflere açık olmalıyız. Yaratıcılığımızın yüksek olması olayları farklı açılardan ele almamıza olanak tanıyor. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün de kişisel uğraşlar ve yeni girişimler içerisinde olabilirsiniz. Yeteneklerinizi kararlı şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi boşlukta hissediyorsunuz. Hemen her şey ilgi alanınıza giriyor sanki. Bu kadar kolay yönlendirilmemelisiniz. Silkelenip, uyanın

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca seyahat edebilir, eğitim, basın yayın ve yurtdışı bağlantılı işlerinizi tamamlayabilir, partneriniz ve dostlarınızla keyifli bir iletişim kurarak, ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz.Pozitif haberler alabileceğiniz bir gündesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eğitime, seyahate, yüksek eğitim ve ideallere dayalı konularda önemli kararlar ve istekler devreye girebilir. Bir su grubu olarak bu amacınıza hizmet eden arzularınızın peşinden koşmaya özen gösterin.27 HAZİRAN 2015 AKREP BURCU YORUMUBu birkaç gün boyunca kendinizi rahat ortaya koyabileceksiniz. Diğer insanlardan alacağınız tavsiyeler hayatınızı düzene koymanıza yardımcı olabilir. Bir seyahat veya tatil imkânı sizi mutlu edecek. Tatil için alışverişe çıkacaksanız harcamalarınıza dikkat edin.26 HAZİRAN 2015 AKREP BURCU YORUMUBugün iç sezilerinize ve 6. hissinize göre harekete geçebilirsiniz. Düşündüklerinizi ve aklınıza düşenleri gerçekleştirmekte zorlanmayacaksınız. Kendinizi geliştireceğiniz alanlarda keyfiniz yüksek olabilir. Evinizle ilgili ufak tefek inşaat işleriyle ilgilenebilirsiniz.25 HAZİRAN 2015 AKREP BURCU YORUMUHaftaya biraz isteksiz ve sakin başlayabilirsiniz. Duygularınızı idare etmeniz gün içinde zor olabilir. İş alanlarınızda yeni deneyim ve aktiviteler devreye girebilir. Hareket halinde olacaksınız.