Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.06.30 tarihli Akrep burcu yorumu

İçinizin derinliklerinde bir değişim döneminin geldiğini hissediyor olabilirsiniz. Fakat şimdilik kendinizi yenilemek ve güçlü olmak için kuvvetli arzularınız olsa bile duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Duygusal ve alıngan bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin. Duygularınız ile başa çıkmanız pek kolay olmayabilir. Fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için üzerinizde hissettiğiniz baskı sizi zorlasa bile saygı duyduğunuz kişilerin iyimser tavırlarından etkileneceksiniz ve böylece zorluklar ile başa çıkmayı başaracaksınız. Böylece kendinizi yenilemeyi başarabilirsiniz ve yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Bu arada tarzınızın tamamen değiştiğini hissedebilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Parasal konularla ilgili düşünceleriniz günün konuları olacaksa da bu konuları başka bir güne bırakabilirsiniz. Sizi dinlendirecek bir uğraşa yönelin ve her şeyin yolunda gittiği rahat bir gün geçirmeye bakın.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün kendinizden vermeye eğilimli olabilirsiniz. Çalışanlarınız veya iş arkadaşlarınıza daha olumlu yaklaşmanızı sağlayabilecek olan bu etkinin, önemli görüşmelerde fazlaca taviz vermenize yol açmasını engelleyin.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yaratıcılığınız ve değişkenliğiniz çok güzel lanse edebiliyorsunuz. Başarınızın altında yatan en önemli duygu, yaşamınıza çok çabuk şekil verebilmenizdir. Çevrenizde olup bitenlere karşı, isteseniz de kayıtsız kalamıyorsunuz. İçtenliğinizin size kazandıracağı prestiji inkar edemezsiniz. Stresten kaynaklanan, omuz ağrılarınız olabilir.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Araştırmalarınızdan elde ettiğiniz sonuçları yararınıza ve verimli şekilde kullanabileceğiniz günler.

Ancak, bu durum olayları manipüle edeceğiniz ya da olduğundan daha iyi göstereceğiniz anlamına değil, gerçekçi olacağınız ve olayları olduğu gibi değerlendireceğiniz anlamına geliyor. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni randevular veya mevcut ilişkilerimizde yenileyici etkiler devrede. Aşırılıklara ve abartılara açık günlerdeyiz. Her şeyin fazlasını isteyebiliriz. Ýlişkiler, sosyal aktiviteler veya içine estetik katılması gereken işler bu anlamda desteklenirken, yeme içme, giyinme veya alışveriş temalı işlerde aşırılıklara kaçmak zararlı olabilir. Ýlerleyen saatlerde, bize verilen fikirleri veya önerileri dikkatle dinlememizde fikir farklılıklarını tartışmaya çevirmememizde fayda var. Dolunay stresi yavaş yavaş hissedilmeye başlasa da, Genel anlamda şanslı kazanımlara(özellikle, maddi, ilişkiler veya yaratıcılık gerektiren işler bazında) açık birkaç gün. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Gizli düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanızda fayda var. Kendi iç dünyamızla ilgili olaylara yoğunlaşabilirsiniz. Uğraştığınız işleri daha iyi hale getirmek için çalışabilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla programlar yapacağınız zamanlar var.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

PLANLI bir şekilde davrandığınız zaman olaylar kendiliğinden rayına oturuyor. Ortak çalışmalar gerektiren işlerde sorun çıkabilir.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca kariyer ve iş hayatınızda muazzam fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bugün, çalışmalarınızla ön plana çıkan kişi olurken, kurumlar, patronlar ve ailenizden destek alabilir, toplum içinde kendinizi yüksek ve parlak bir enerji ile ifade ederek öne çıkabilirsiniz. İlişkilerinizde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bugün, bir karar vermeden önce ruhunuzun bunu onaylayıp onaylamadığını iç sesinize sormanız ve iyice düşünerek karar vermeniz faydalı olacaktır.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün bir şeylere sahip olmak, satın almak veya paranızın hesabını yapmak, size kendinizi güvende hissettirebilir. Siz değişmeye istekli oldukça her şey daha rahat şekillenecek.