Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.07.01 tarihli Akrep burcu yorumu

Büyüklerinizle ilişkilerinizin önem kazandığı bir zamandasınız. Otoriter kişiler ve devlet kurumları ile zıtlaşmaya girmeseniz iyi olur. Aynı düşünceleri paylaşmasanız da iyimser ve saygılı tavrınız ilişkilerinizde ortaya çıkan gerginliğini aşmanıza yardımcı olacak. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve eski dostlarınız ile görüşebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar ve duyduklarınız kafanızı karıştırabilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Tartışmalardan uzak durun ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırın.  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün, hiç hesapta olmayan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunlar, iletişimleriniz veya kısa bir seyahatiniz esnasında karşınıza çıkabilirler. Para girişi ile ilgili konular gündeme gelebilirler.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İletişim konusunda bazı ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. İleriki günlerde tepkilerinizi kontrol altına alın. Bu şekilde olumlu bir iletişim kuracaksınız. Planlar daha hızlı yürütülecektir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Siz, güçlü bir kişi olarak tanınırsınız. Ketum yapınızı bilenler, her konuda düşüncelerinize büyük değer veriyorlar. Bugün cinsel içgüdülerinizi denetlemek zorunda kalabilirsiniz. İçinizden fışkıran enerjiden olumsuz etki almak istemiyorsanız, sosyal aktivitelerinizi arttırmalısınız. Baş ağrılarınız olabilir.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz veya güvendiğiniz kişilerin bazı hareketleri sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Ancak, günün gergin atmosferi düşünülürse bu konuları açmak için doğru zamanda olmadığınız aşikar. Tüm burçlar için gün geneli: Oğlak burcundaki dolunay, hırslarımızı veya yaşamsal planlarımızı ön plana çıkartabilir. Ýmajımız ve amaçlarımızı ilgilendiren başlıklar ön plana çıkabilir. Ýçsel istek ve ihtiyaçlarımız ve ait olduğumuz toplumun bizden beklentileri ya da toplum içinde sürdürmemiz gereken duruş arasında sıkışıp kalmış hissedebiliriz. Ev, aile ve ülke başlıklı konulardaki gelişmelerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Hafif bir stres hissedilse de, ikili ilişkilerimizde yaşanacak hoşluklar, partnerimizin veya sevdiğimiz kişilerin jestleri ya da estetik veya yaratıcılık gerektiren işlerde yaşanacak tatmin veya hoş gelişmeler stresi unutturabilir. Aşağıda dolunayın burçlarınıza etkilerini paylaştım. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde yönünüzü bulmakta zorlanabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden aksamalar olabilir. Öğleden sonra sorumluluklarınızda artış yaşanabilir. İşlerinizde yaşayacağınız farkındalık sizi daha iyi yerlere taşıyacaktır. Üstlerinizle iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. Olası tartışmaları, sakince karşılamalısınız.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Her konuda nazlandığınız bir gündesiniz. Partneriniz nazınızı çekecek ama işte size taviz vermeyecekler.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca topluluklar içerisinde ve kariyerinizle ilgili konularda kendinizi en iyi şekilde ifade ederken, güçlü, motive ve istediğini elde eden bir enerji sergileyerek insanların dikkatini çekeceksiniz. İkili ilişkilerinizde keyifli hissedeceğiniz, kaliteli iletişim kurabileceğiniz bir zamandasınız.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Temmuz ayında çok önemli iş fırsatlarınız ve teklifleriniz olacak. Toplum önü işleriniz artarken inanılmaz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Parasal alanda da destekleriniz yüksek olacak.