Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.07.04 tarihli Akrep burcu yorumu

Bugün coşkulu ve keyifli bir şekilde güne başlayacaksınız. İstekleriniz ve arzularınız yüksek fakat fikirlerinizi ortaya koymak için aceleci davranmayın. Dikkat gerektiren konularda tedbirli olun. Alacağınız haberler ve karşılaştığınız olaylar düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Bugün katılacağınız davetlerde eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz veya uzun zamandır görmediğiniz kişilere tesadüf edebilirsiniz. Bu arada dedikodulardan uzak durun ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan karar vermeyin. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Davetlere önce isteksiz bir biçimde katılabilirsiniz fakat sonra çok eğleneceksiniz.  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Görevlerinize ve bunlarla ilgili detaylara yoğunlaşacağınız bir gün geçirmeniz ihtimal dahilindedir. Eğer takıldığınız ayrıntılar olursa, bazı kişilere danışabilir veya onlardan farklı destekler isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Farklı yaklaşımların karşılıklı etkileşim yoluyla kişiler arasında yayılacağı bir dönemin içerisindesiniz. Kendi yaklaşımlarınızda değişikliklere gitmek de ana konu olabilir. Buna direnmeyin; yararlı olabilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ekonomik anlamda veya ticari başlıklı konularda doğru yoldasınız. Şu an için bu durumu göremiyor veya görebilecek zaman ayıramıyor olsanız bile, her şey yolunda gidebilir.

Tüm burçlar için gün geneli: Ýletişimsel konular açısından oldukça olumlu birkaç günlük süreçteyiz. Bugün akşam saatlerinden itibaren ve hafta sonu boyunca, bizi motive edecek veya ilham verecek diyaloglar içerisine girebiliriz. Sözlerimiz istediğimiz yeri bulabilir, ifade yeteneği yüksek. Bu enerjiyi anlaşmalara imza atmak ya da üzerinde uzlaşılması gereken konular varsa uzlaşma sağlamak için kullanabiliriz. Özellikle öğle sonrası saatlerden itibaren bu enerji devreye giriyor. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendi iç sesinizi daha fazla dinlemeniz yerinde olacak. Evle ilgili konular, sizi bağımsız kılan durumlar var.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

MADDİ sorunlarınızı gözden geçirip asıl yapmak istediğiniz planlarınızı ortaya çıkaracaksınız. Akıllı kişilere ihtiyacınız olacak.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden hayatınızdaki kadın figürler, anneniz ve eğer siz bir erkekseniz eşinizle ilgili konularda belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. İlişkilerde yeni kararlar almamanız gereken ve yaşayacağınız her duyguyu normal ve insana özgü olarak kabul etmeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Akrabalarınızla ilgili konu ve olaylarda sorumluluklarınızla davranacaksınız. İş alanlarınızda beraber çalıştığınız insanlara karşı anlayışı elden bırakmayın. Sezgileriniz size doğru yolu gösterecek.