Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.07.05 tarihli Akrep burcu yorumu

Bugün arkadaşlarınız ile haberleşecek ve yakınlarınızın yardımını isteyeceksiniz. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran bazı durumlar olabilir. Büyüklerinizin veya otoriteyi temsil eden kişilerin sizi engellediğini ve yapmak istediklerinizi gerçekleştirmeniz konusunda zorluk çıkardığını düşünebilirsiniz. Ancak siz de davranışlarınızın farkına varacaksınız ve alıştığınız davranış biçiminizi değiştireceksiniz. Özellikle iyimser ve saygı duyulan kişilerin tavsiyeleri ve desteği ile bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz ve böylece yaşantınızda yapmak istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Bugün arkadaşlarınız ile buluşabilir ve fikirlerinizi anlatabilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Anlık eğlence programlarının gündeme gelebileceği bir gündesiniz. Dinlenirken gelen bir telefon ile apar topar sosyal bir faaliyete katılmaya gitmeniz mümkündür. Değişik kişilerle tanışabilir, değişik bir eğlenceye dahil olabilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Anlık eğlence programlarının gündeme gelebileceği bir gündesiniz. Dinlenirken gelen bir telefon ile apar topar sosyal bir faaliyete katılmaya gitmeniz mümkündür. Değişik kişilerle tanışabilir, değişik bir eğlenceye dahil olabilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendinizi yenilemek istiyorsanız, eski şartlarınızın size yaşattığı zorlukları tekrar yapmamaya çalışmalısınız. Karşıt ilişkilerinizde güven ararken, siz karşınızdaki kişiye bu duyguları eksik veriyorsunuz. Zaman içinde değişen koşulların sizi değiştirmesine izin vermeli ve olayları, mantık yönünden yola çıkarak değerlendirmelisiniz.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı plan veya projeleriniz konusunda ısrarcı olmanız sonunda direnci kırmanızı sağlayabilir.

Ancak, imkansız görünüyorsa da, her şeye en baştan başlamak yerine, daha uzun vadeli bakmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. Ýlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ev ve ailenizle ilgili konularda daha pozitif olabilirsiniz. Evde zaman geçirmek de isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Ay'ın bulunduğu konum, yakın çevrenizle duygusal etkileşim içinde olacağınızı gösteriyor. Kişisel arzularınızı ön plana çıkacak. Çevrenizle bazı çatışmalar yaşasanız bile, isteklerinizi yaşama geçirecek oluşumlar yaşanacak.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kendinizi ve enerjinizi dengeleyecek pozitif ortamlarda yer almalı, dua, meditasyon ve enerji çalışmaları gibi size huzur verecek şeylerden faydalanmalısınız. Kadınlarla ilişkileriniz ve iş hayatınızdaki konularda daha ılımlı ve sakin davranmaya ihtiyacınız olduğu bir gündesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Psikolojik çözümlemeleriniz ve derin bilgileriniz sayesinde çevrenizdeki insanları ve iş yaptığınız kişileri etkileyebilir. Onlardan destek almayı başaracaksınız. Harcamalarınız artabilir.4 TEMMUZ 2015 AKREP BURCU YORUMUİş alanlarınızda şanslı etkiler altındasınız. Başkalarının kaynakları konusunda iyi etkileriniz olacak. Çevrenizden işiniz konusunda önemli destekler göreceksiniz. Görüşmeleriniz hızlanıyor.3 TEMMUZ 2015 AKREP BURCU YORUMUAkrabalarınızla ilgili konu ve olaylarda sorumluluklarınızla davranacaksınız. İş alanlarınızda beraber çalıştığınız insanlara karşı anlayışı elden bırakmayın. Sezgileriniz size doğru yolu gösterecek.2 TEMMUZ 2015 AKREP BURCU YORUMUDolunay yakın çevrenizdeki olayları hızlandıracak. Önemli işlerinize kendinizi vermek isterken bu dolunayda yakın çevrenizdeki konu ve olaylarla daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz