Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.07.06 tarihli Akrep burcu yorumu

Saygın çevreler, güçlü kişiler ve kendinizi güçlü hissedeceğiniz ortamlarda bulunmak sizi heyecanlandıracak. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Büyük istekleriniz olabilir. Kendinizi maddi ve manevi açıdan güçlü hissedeceğiniz işler yapmak ve önemsediğiniz kişilerin sizi ciddiye alması için çok gayret gösterebilirsiniz. Bu durum üzerinizde baskı oluşturabilir. Fakat saygı duyduğunuz kişilerin anlayışlı tavırlarından etkileneceksiniz ve kendinizi rahat hissedeceksiniz. Bazı zorluklar olabilir fakat bunları fırsata dönüştürebilirsiniz. Kariyer yapmak ve sosyal statüsünü yükseltmek isteyenler için hareketli bir dönem...  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Aşk ilişkileriyle ilgili güzel etkiler alacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Karşı cins için normale göre çok daha fazla çekicisiniz. Tüm gün karşı cinsten kişiler etrafınızda olabilirler.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Aşk ilişkileriyle ilgili güzel etkiler alacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Karşı cins için normale göre çok daha fazla çekicisiniz. Tüm gün karşı cinsten kişiler etrafınızda olabilirler.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizi saklamakla bir yerlere varamazsınız. Sezgisel yeteneğinizi yanınızda çalışan kişiler de kullanmalısınız. Bugün, çalışma şartlarınızla ilgili aksiliklerden şikayet edecek ve birlikte çalıştığınız kişileri yargılayacaksınız. Siz, zor koşulları sevdiğiniz için, tüm güç olan olaylar, gelip sizi buluyor. Midenizle ilgili problemlere dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hayatınızı güzelleştirebilecek, yaşam standartlarınızı iyileştirecek veya pratik konularda bazı önlemler alabilecek günlerdesiniz.

Bu anlamda elverişli durumlar varken girişimleri ertelememekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ağustos ortalarına kadar gergin etkilerin hakim olabileceği bir sürece giriyoruz, ama dengeleyici açıların da bulunması olayların Mart ve Nisan aylarında olduğundan daha hafif nitelikte olabileceğine işaret ediyor. Güneş ve Pluton arasında oluşan ters açı önümüzdeki 10 gün içinde, önemli pozisyondaki kişilerle ilişkilerimizde zorlanmalara, tehlikeli durum ve kişilerle karşılaşma olasılıklarına, öfke ve gerilime neden olabilir. Saldırgan kişi, grup ya da ülkeleri gündeme taşıyabilir. Bu konuda dün daha detaylı bir yazı kaleme almştım. Bugün üzerine çok fazla ek yapmayıp, sadece Balık burcunda bulunan Ay’ın olumlu açılarının gün içerisinde gerek ilişkilerimizde, gerekse enerji harcanması gereken işlerde destekleyici olacağını söylemek istiyorum. Öğle sonrası saatlerde, detaylı çalışma ve analitik düşünme yeteneklerimiz yüksek, istediğimiz kişilerle olumlu diyaloglar kurabilir veya yardım isteyebiliriz. Duygusal ve manevi çalışmalar yapmak için de uygun saatlerde olacağız. Günlük burcunuzu okurken yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde yaratıcılığınız güçlü olabilir. Gün boyu yeni ufuklara açılmak için hayaller içine dalabilirsiniz. Yeni konulara ilgi duyacağınız ve araştıracağınız zamanlar içindesiniz. Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. Öğleden sonra koşullar daha rahat hale gelecektir, iç uyumunuzu daha rahat dengeleyebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Alışılmışın dışında hareket ederek sevdiğinizi şaşırtmanın yolunu buldunuz. Şakacı ve espri yönünüzü ona göstermeniz sizin açınızdan harika. PARA: Bugün işleriniz yoğunlaştıkça kendinizi yalnız hissedeceksiniz. Oysa sizden başkası bu durumun üstesinden gelemez. SAĞLIK: Yorgunluğunuzu göz ardı etmeyin. Meyve tüketin ki güçlü kalın.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde sakin ve meditatif ortamlarda huzur bulacağınız, ruhunuzu ve zihninizi dinlendirmeye ihtiyacınızın olduğu, enerjinizi yaratıcılık gerektiren çalışmalara verebileceğiniz iyileştirici bir gündesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla seyahat planları yapabilir, değişik ortamlarda bir araya gelebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki insanlar bugün değişik ortamlarda işinizi bozabilirler, mücadelelere dikkat.