Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.07.07 tarihli Akrep burcu yorumu

Önemsediğiniz kişiler, patronlar veya aile büyükleri ile ilgili bazı kaygılarınız olabilir. Fakat bu arada çok farklı düşünce ve anlayışa sahip kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Önce sizi rahatsız etse bile olaylara farklı açılardan bakmanıza yardımcı olacak. Farklı çevrelerden önemli kişilerin bir araya gelmesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca farklı çevreler ve saygın kişilerin bulunduğu ortamlarda dolaşmak kendinizi önemli hissetmenize neden olacak. Geleceğe yönelik büyük hedefleriniz olabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerekecek. Alışkanlıklarınızı değiştirmeniz pek kolay olmasa bile gayret göstereceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Duygusal yönünüz, dünyayı da duygusal bir bakış açısı ile izlemenize yol açabilir. Yakın olduğunuz insanlarla hoş sohbetler yapmaya vakit ayırın. Sevdikleriniz, duygusal doğanızı tatmin edebilir ve kendinizi rahat hissettirebilirler.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün kendinizden vermeye eğilimli olabilirsiniz. Çalışanlarınız veya iş arkadaşlarınıza daha olumlu yaklaşmanızı sağlayabilecek olan bu etkinin, önemli görüşmelerde fazlaca taviz vermenize yol açmasını engelleyin.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevresel ilişkilerinizde başarınızla övünebilirsiniz fakat, güçlü enerjinizi mesleki anlamda kullanamıyorsunuz. Size gelecek tekliflerin duygusal yönlerinden çok, yaratıcılık bölümüyle ilgilenseniz, başarınız daha da artacaktır. Kişisel çabalarınızın boşa gitmesini istemiyorsanız, fanatik düşünce içinde olanlara da fırsat vermemelisiniz.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Eğer kafanızda belli konularda yapmayı düşündüğünüz değişiklikleri sorguluyorsanız, uzun vadeli hedef ve amaçlarınıza odaklanmalısınız.

Bazı plan veya işlerde eninde sonunda belli değişiklikler yapılması şart gibi duruyor. Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni ufuklara açılmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Çevrenizdeki kişilerle birlikte olmaktan keyif alacağınız zamanlar var. Fikirlerinizi yaymak isteyebilirsiniz. Gün içinde iletişimden kaynaklı sıkıntılar çıkabilir. Akşamüstü duygularınızı kontrol etmeniz gereken olaylar yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bazı projeleriniz konusunda ısrarcı olmanız direnci kırmanızı sağlayabilir. Ancak her şeye en baştan başlamak yerine, daha uzun vadeli bakmalısınız.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca olumlu haberler alabileceğiniz, enerjinizi ve yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyebileceğiniz bir zaman diliminde iken, aldığınız kararları daha kolay uygulayabilir, görüşmelerinizde istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda fedakârlıklarınız ve geri adımlarınız söz konusu olabilir. Meraklı ve hareketli yapınızı, hobilerinize ve işinize aktarabilirsiniz. Olayları gözünüzde büyütmemelisiniz.