Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.07.08 tarihli Akrep burcu yorumu

Duygularınızı disipline edecek ve tarzınızı değiştirmeniz gerektiğini düşüneceksiniz. Özellikle sizi rahatsız eden ve bir türlü kurtulamadığınız bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygularınız derinleşebilir. Ancak moralinizi yükselten gelişmeler olacak ve ideallerinizi gözden geçireceksiniz. Hayal gücü gerektiren işler yapanlar için verimli bir gün... İsteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bir mülkün satışı veya kiralanması ile ilgili gelişmeler günün ana konularını teşkil edebilirler. Bir emlak bürosunda bazı şartları tartışmanız mümkün görünüyor.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Kişisel gelirinizi artırmanızı sağlayacak gelişmeler yaşanabilir veya siz bunu mümkün kılacak fırsatlar yaratabilirsiniz. Kendinizden emin olursanız, talep veya hamleleriniz sonuç verecektir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenize ters düşmekten hoşlanmıyorsunuz. Dostluk duygularınız yoğun ve derin. Bugün, kişisel başarılarınızın alkış getirmesi olumlu sonuçları da beraberinde getiriyor. Sağlam ve kalıcı düşünceler içindesiniz. Arkadaşlarınızla aranızda kuracağınız diyalog sayesinde başarılı organizasyonlara gireceksiniz.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Son zamanlarda aşk hayatınızı güzelleştirmek veya hayatınıza daha fazla heyecan katmak konusunda kafanızda bazı fikirler varsa, bu fikirleri hayata geçirmenin zamanıdır.

Son zamanlarda aşk hayatınızı güzelleştirmek veya hayatınıza daha fazla heyecan katmak konusunda kafanızda bazı fikirler varsa, bu fikirleri hayata geçirmenin zamanıdır. Tüm burçlar için gün geneli: Düşmanca tavırları olan kişiler, saldırgan grup veya ülkeler, provoke edici hareketler, tartışmalar ya da gergin ortamlar ön planda. Otorite konumundaki veya önemli pozisyonlarda olan kişilerle ilişkiler özellikle dikkat gerektirebilir. Güneş ve Pluton arasındaki sert açı, güç mücadelelerini, patlayıcı ve çatışmacı başlığında ele alınabilecek durumları akla getirse de, özel durumlar için daha ehil kişilere danışılması gerekebilir. Ýnatçı, ısrarcı ya da kışkırtıcı tavırlardan uzak durmalı ve uzlaşmacı olmaya gayret etmeliyiz. Aile, ev ve ülke başlıklı konular gündemde. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Endişe duyduğunuz konularla ilgileneceğiniz zamanlar içindesiniz. Ortaklı para konuları gündeminizi meşgul edebilir. Birlikte çalıştığınız kişiler kriz yaratabilir. Sinirlerinize hakim olmanız gereken zamanlar olabilir. Gün içinde finansal yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde gizli koşullar oluşabilir. Akışta kalın.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Işık... Karşı cinsle mükemmel iletişim kuracak ve çevrenizde hayranlık uyandıracaksınız. Bugün en şanslı gününüzden birini yaşıyor olmanız moralinizi düzeltiyor.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde kişisel güzellik ve bakımınızla ilgilenebileceğiniz, eğitim, seyahatler ve görüşmelerden keyifle ayrılacağınız, ilişkilerinizde olumlu haberler alabileceğiniz ve mutlu bir gün geçireceğiniz bir zaman dilimindesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Medya, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, hukuk alanlarınızda ilerlemeye başlayan Merkür, bu alanlarınızda iletişiminizi hızlandıracak. Önemli iş görüşmeleri gündeme gelebilir.