Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.07.18 tarihli Akrep burcu yorumu

Güne istekli başlayacaksınız ve bütün dikkatinizi projelerinize odaklayacaksınız. Fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz ve ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. Bu arada üzerinizde baskı duygusu uyandıran durumlar ile ilgili yeni çözümler bulmanız mümkün. Güçlü kişiler ve otoriteyi temsil eden kişiler ile ilgili fikirleriniz değişebilir. Zaten kendinizi yenilemek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz ve böylece sorunlar ile başa çıkabilirsiniz. Aile bireyleri, kardeşleriniz ve arkadaşlarınız ile iletişiminiz güçleniyor. Gün içinde alacağınız teklifler ve haberler sizi heyecanlandıracak.

Akrep burcunun bugün genel durumu

İlişkilerinizde uyum havasının hakim olması, sizi çok yakın olmadığınız tanıdıklarınızla da iletişimlerinizi güçlendirmeye yöneltebilir. Tanıdıklarla ilişkilerinizi arkadaşlık seviyesine getirebilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

İş ortamınıza daha fazla önem vereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Ofis içindeki ilişkilerinizi geliştirip daha samimi kılmak isteyebilirsiniz. Sizi zorlayan anlaşmazlıkları çözmek için kararlı olacaksınız.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ýstikrarlı ve kararlı duruşunuz sizi hedeflerinize taşıyacaktır. Ancak, herkesi memnun etmeniz güç olabilir.

Önemli olan sizi neyin mutlu ettiği olduğuna göre, kendiniz için en iyisini düşünmeli ve gerisini kafanıza dert etmemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay, eğlenceli aktivitelerle zaman geçirme arzumuzu arttıracak, bizi sosyalleştirecektir. Kendimizi zinde, aktif ve keyifli hissedeceğimiz, çevremizdeki kişilere karşı verici ve cömert davranabileceğimiz bir gündeyiz. Ancak, akşam saatlerinde Satürn etkisiyle kendimizi kısıtlanmış veya huzursuz hissedebiliriz veya belli belirsiz bir stres yaşanabilir o kadar. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Dikkat çekeceğiniz, ilgi uyandırabileceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi, başarınızı ortaya koymakta zorlanmayacaksınız.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Gereklilik... Kabullenme süreciniz diğer burçlardan biraz daha uzun sürüyor. Kaybetme korkusunu kalbinizde hissediyorsunuz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde çalışma hayatınızdaki diyaloglarınızda daha sakin ve ılımlı davranmanız gereken, genel sağlık ve motivasyon durumunuza özen göstermenizin faydalı olacağı, iş hayatınızda risklerden uzak durarak, ilişkilerinizde sabırlı yaklaşımlarda bulunmanız gereken bir süreçtesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kendinizi tam anlamıyla yaptığınız işlerde ortaya koyabilirsiniz. İş bağlantılarınız size müjdeli haberler getirebilir. Kendinizi göz önünde olacağınız yerlerde iyi hissedeceksiniz, aile bağlantılarınızı güçlü tutacaksınız. Canınızı hiçbir şeyin sıkmasına izin vermemelisiniz.