Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.07.29 tarihli Akrep burcu yorumu

Yoğun duygular ve büyük beklentiler içinde olacağınız bir gün. Yapmanız gereken işleri planlayabilir ve arkadaşlarınız ile birlikte çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz ile ilişkileriniz giderek daha sıcak olacak. Birlikte seyahat programları yapabilir, çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Parasal harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Beklentileriniz giderek artıyor ve içinizden yükselen isteklerin gerilimini hissedebilirsiniz. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklara talip olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ancak bugün kendinizi keyifli hissedeceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün iç dünyanızda güçlü ve karışık duygularınız olabilir. Bunlar, gün içinde, eksikliklerle ilgili olarak sizi eyleme teşvik edecek nitelik taşıyacaklardır. Bunu iyi değerlendirin.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün, otoriter bir kişiyle mücadeleye girebilirsiniz. Fazla direnmeden bu kişiye uyum sağlayın. Dış faktörlerle çatışma içinde bulunmamak en iyi tercih olacaktır.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Proje geliştirmek için, yeni bir araştırma içine gireceksiniz. Ketum ve kararlı davrandığınız zaman, şartlar sizden yana olacak. Araştırma içgüdünüzün yüksek olmasından kaynaklanan, hedeflerinize yönelik çalışmalar içindesiniz. Rakip tanımıyor fakat bu özelliğinizi gizlemeyi başarıyorsunuz. Yeni fikirler ve yeni çalışmalar için uygun bir dönem.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde belli iş birliklerinizden ya da ilişki halinde olduğunuz kişilerden ne tür faydalar sağlayabileceğiniz veya konuşmalarından nasıl ipuçları yakalayabileceğiniz konusuna odaklanmanın faydasını görebilir ve üzerine günlük boş diyalogların önünü ke

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yay burcundaki Ay fikir alışverişlerine açık bir günde olduğumuzu gösteriyor. Akşamüstü saatlerine kadar yenilikçi düşünebilir, yeni şeyler denemek isteyebilir, yabancı kaynakları araştırabilir, dış bağlantılı işlere ağırlık verebilir veya yabancılarla ilişkilerimizi güçlendirebiliriz. Eğitim, turizm, felsefe, inanç başlığı altında anılan konularda da olumlu olanakları değerlendirebileceğiz. Tavsiyelere açığız. Ancak, akşamüstü saatlerinden itibaren boşluğa girecek olan Ay 22.00’a kadar belirsizliklere veya kararsızlıklara neden olabilir. 22.00 sonrası ise, yaz akşamlarından faydalanmamızı sağlayacak keyifli saatlerde olacağız. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde iletişim yönünden hareketli bir gündeminiz olabilir. Yakın çevrenizle ilgili gelişmelerden etkilenebilirsiniz. Yapacağınız sözleşmelerde detaylar ön plana çıkabilir. Sorumlu olduğunuz konularda eksiklikleri tamamlamak için daha fazla çalışmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde duygu derinliği içinde olacağınız zamanlar var.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Ay... Ufak tefek gerginlikleri büyütmeye kalkmazsanız birçok sorunu kökünden çözmüş olacaksınız. Belki de bunun önemli yönü açık konuşma tarzınız olabilir.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca topluluklar içinde kendinizi ve enerjinizi en iyi şekilde göstereceğiniz, ışığınızla insanların dikkatini çekeceğiniz, kariyeriniz ve yapacağınız işlerde başarılı görüşme fırsatlarına açık, aile ilişkilerinizde uyum ve dengenin hakim olduğu pozitif bir zamandasınız.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşleriniz tam da istediğiniz yolda ilerlerken hâlâ bazı güvensizlikleriniz olabilir. Yaptığınız işlerde kendinizi ortaya koyarak ilerliyorsunuz. Gece saatlerinde yakın çevrenizle iletişiminiz artacak.