Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.07.30 tarihli Akrep burcu yorumu

Yoğun duygular ve büyük beklentiler içinde olacağınız bir gün. Yapmanız gereken işleri planlayabilir ve arkadaşlarınız ile birlikte çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz ile ilişkileriniz giderek daha sıcak olacak. Birlikte seyahat programları yapabilir, çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Parasal harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Beklentileriniz giderek artıyor ve içinizden yükselen isteklerin gerilimini hissedebilirsiniz. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklara talip olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ancak bugün kendinizi keyifli hissedeceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün, kendinize yakın gördüğünüz insanlarla bir araya gelebilir, dertlerini dinleyebilirsiniz. Onların beklentilerini karşılamak, ihtiyaç duydukları şey olarak görünürse, buna istekli olduğunuzu gösterin.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş ilişkilerinizi gözden geçirebilir ve sizden daha güçlü konumda bulunan kişilerin belirlediği programı takip etmeye karar verebilirsiniz. Muhalefet etmek için uygun bir dönemde değilsiniz, şimdilik kabul eder görünün.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, ele aldığınız konuların en küçük detayları bile gözünüzden kaçmayacaktır. Dikkatli yönlerinizi işiniz ve özel ilişkilerinize yansıtacaksınız. Ortak düşünceye sahip arkadaş çevrenizle birlikte olmak istiyorsunuz. Katılacağınız toplantılarda yapıcı ve akılcı konuşmalarınızla çevrenizi olumlu bir şekilde etkileyeceksiniz.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı girişimleriniz ya da karşı karşıya olduğunuz bazı durumlar bir an da, sizin hoşunuza gidecek şekle bürünebilir.

Belki konunun muhataplarıyla karşı karşıya gelmeniz veya sizi destekleyen kişiler olduğunu fark etmeniz bu olumlu ruh halinin nedeni olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sorumluluklar ön planda. Halledilmesi gereken işler, görevler ve sorumluluklar disiplin gerektirebilir. Gün içerisinde karar alma yeteneğimiz yüksek. Öğle saatlerinde, insanlarla empati kurabilir, hiçbirşey beklemeden şefkatli yaklaşımlar içerisine girebiliriz ya da manevi başlıklı konular, dua etmek veya spritüel alanlara ilgi göstermek için uygun saatlerde olacağız. Akşam saatlerinde ise, duygusal anlamda biraz baskı altında hissedebiliriz veya rekabet içgüdümüz bizi hırçınlaştırabilir. Gücü doğru yönde kullanmak, manipülatif etkilere dikkat etmek gerekecektir. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Konuşma ve yazışmanın yoğun olduğu bir gündesiniz. Öğle saatlerinde dikkatli olmanızda fayda var, iletişimden kaynaklı gerginlikler yaşanabilir. Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Zekanızı kullanmanız gereken işler artabilir. Akşam saatlerine doğru sorumluluk almanız gerekecek olaylar yaşanabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BİRLİKTE vakit geçireceğiniz kişilerde, farklı ve güzel özellikler arıyorsunuz. Tartışmalarda gereksiz alınganlık göstermeyin.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Yayınlanmadı.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Beraber çalıştığınız insanlarla anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Enerjinizi ortaya koymakta zorlanacağınız bu dönem, sağlığınıza ekstra özen gösterin.