Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.08.01 tarihli Akrep burcu yorumu

İletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Eviniz ile ilgili bazı değişiklikler yapabilirsiniz. İş yeriniz veya işiniz ile ilgili değişiklikler olabilir ve önce canınız sıkılsa bile aynı zamanda başka fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Seyahatler, çeşitli organizasyonlar ve arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız programlar keyfinizi yerine getirecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınızın olduğu bir dönemdesiniz ve sabırlı davranmayı başarabilirsiniz. Bu arada bazı detaylar dikkatinizi çekebilir ve daha önce sizi rahatsız etmeyen durumlardan etkilenebilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Anlık eğlence programlarının gündeme gelebileceği bir gündesiniz. Dinlenirken gelen bir telefon ile apar topar sosyal bir faaliyete katılmaya gitmeniz mümkündür. Değişik kişilerle tanışabilir, değişik bir eğlenceye dahil olabilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Anlık eğlence programlarının gündeme gelebileceği bir gündesiniz. Dinlenirken gelen bir telefon ile apar topar sosyal bir faaliyete katılmaya gitmeniz mümkündür. Değişik kişilerle tanışabilir, değişik bir eğlenceye dahil olabilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Sezgisel yeteneğiniz güçlenecek ve olaylara farklı bir boyuttan bakacaksınız. Yine gizli yeteneklerinizi kullanabilme özelliğiniz belirginleşecek. Fakat siz mistik yönlerinizden çok, idealizm konusunda kendinizi sorgulayacak, yaşamla ilgili pratik düşünceler içinde olacaksınız. Arkadaşlık ilişkilerinizi ve mesleğinizle ilgili konuları paralel götürmeyi başarıyorsunuz.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Elinize geçecek bilgiler veya bazı tavsiye ya da teklifler bazı iş veya girişimlerinize ivme kazandıracak gibi görünse bile, bu teklifi veya bilgiyi getiren kişilerin gizli niyetleri olabileceğini aklınızın bir köşesinde bulundurmanızda fayda var.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. Ýnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün evdeki işler için daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Evdekilerle daha esnek ve anlayışlı olmak için akılcı davranmaya bakın.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Evli ve çocuk sahibi Akrep’ler bugün çocuğunuza dikkat etmelisiniz. Haylazlık yapıp başlarını derde sokabilirler. Bekar Akrep’ler bugün harika bir partnerle tanışabilirler.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

İnsanlara istediğinizde bir konu hakkında ne kadar sabırlı ve anlayışlı olabildiğinizi bugün en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. Hızlı düşünmeden, acele etmeden, olgun ve kararlı yaklaşımlarla isteklerinizi belirtin. Kendinize güveniniz ve kararlılığınız insanları son derece etkileyecek. Patronlarınız, kurumlar ve sizden yaşça büyük insanlardan ciddi destekler görebileceğiniz bir gündesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ev ve aile hayatınızda dinlenmek, kendinizi sığınağınızda hissetmek isteyeceksiniz. Davranışlarınızda zorlandığınız alanları gözden geçirin. Bunun sonucunda daha sağlıklı hareket edebilirsiniz.