Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.08.03 tarihli Akrep burcu yorumu

Yapılması gereken işler, bitirilmesi gereken konular ve aklınıza gelenleri hemen yapmak için duyacağınız sabırsızlıklar, dikkatinizi belirli bir konuya odaklamanızı zorlaştırabilir. Sözlerinize özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Aynı zamanda her şeyi birden yapmaya çalışmayın ve işlerinizi sıraya koyun. İddiacı ve inatçı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmasanız iyi olacak. Aklınız yerine sezgileriniz ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün, yalnız kalmayı arzulayabilirsiniz. İç dünyanızın derinliklerinde bir şeyler sizi kendine çekebilir. Bunun ne olduğunu görmek için kendi içinize yönelebilir ve orada bir gezinti yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Maddi konularla ilgili derin düşünceler, tüm gün boyunca zihninizi meşgul edebilirler. Bazı noktalarla ilgili karar veremeyebilirsiniz. Takıldığınız yerde destek isteyin.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Birlikte hareket edeceğiniz kişilerin duygusal yönlerinde etkilenecek ve düşüncelerinize yeni bir bakış açısı getireceksiniz. Yaşam mücadelenizde kendi değer yargılarınızdan yola çıkıp da, hatalarına sizin kadar sahiplenen çok az kişi vardır. Derin düşünmekten sıkıldığınız anlarda geçimişteki tercübelerinizi örnek almalı ve yeniden yapılanmaktan korkmamalısınız.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Elinize geçecek bilgiler veya bazı tavsiye ya da teklifler bazı iş veya girişimlerinize ivme kazandıracak gibi görünse bile, bu teklifi veya bilgiyi getiren kişilerin gizli niyetleri olabileceğini aklınızın bir köşesinde bulundurmanızda fayda var.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. Ýnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz işlerde yer almak isteyebilirsiniz. Gün içinde güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Uğraştığınız konularda yaratıcılığınızı kullanmak size iyi hissettirecektir. Düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla görüşmek planlayabilirsiniz. Bugün keyif aldığınız konular için zaman yaratabileceksiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Birlikte olduğunuz kişi tarafından ne kadar yakınlık görürseniz görün, onun yardımını kabul etmiyorsunuz. En azından denemeye değer olacağını düşünmelisiniz. Yeteneklerinizi ön plana çıkartmak için çok uğraş veriyorsunuz. Karşılığını kısa sürede alacaksınız.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde görüşmeler, iletişim, haberleşme ve yakın çevre ilişkilerinizde ifade gücünüzü kullanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. 17.00’dan sonra iletişim yeteneklerinizi çok daha güçlü kullanırken, akşam saatlerinde özel hayatınızda buluşma ve görüşmeler gerçekleştirebilir, daha kaliteli iletişim kurabilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizde oluşan aksilikler ve sorunlar bugün itibarıyla geride kalmaya başlayacak. 15 Eylül’e kadar kişisel hayatınızda ve sağlığınızda son kez önemli sorumluluklar üstlenmeniz için etkili bir dönem başlıyor.1 AĞUSTOS 2015 AKREP BURCU YORUMUEv ve aile hayatınızda dinlenmek, kendinizi sığınağınızda hissetmek isteyeceksiniz. Davranışlarınızda zorlandığınız alanları gözden geçirin. Bunun sonucunda daha sağlıklı hareket edebilirsiniz.31 TEMMUZ 2015 AKREP BURCU YORUMUAlınacak kararlar veya yaşanacak durumlar, iş hayatınızda bazı sorunlara neden olabilir. İşinize önem vermeniz gerekirken bu dolunay ailevi konuların öne çıkması söz konusu olabilir.