Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.08.04 tarihli Akrep burcu yorumu

Bugün sevdiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Ayrıca sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler daha ciddi boyutlara ulaşabilir. Geleceğe yönelik isteklerinizi ciddi bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Evlilik, çocuk sahibi olmak, iş kurmak, ortaklık ve benzeri ciddi konulara yönelik isteğinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve bu isteklerinizi sevdiğinize anlatabilirsiniz. Bu arada korkularınızı sevdiklerinize yansıtmaktan kaçınmalısınız. Aslında sevdiğinizin ilgisi ve dostlarınızın desteği ile korkularınızla başa çıkmanız mümkün. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaştığınız kişiler ve olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Ayrıntılara takılı kalmayın.  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Duygusal yönünüz, dünyayı da duygusal bir bakış açısı ile izlemenize yol açabilir. Yakın olduğunuz insanlarla hoş sohbetler yapmaya vakit ayırın. Sevdikleriniz, duygusal doğanızı tatmin edebilir ve kendinizi rahat hissettirebilirler.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Bugün kendinizden vermeye eğilimli olabilirsiniz. Çalışanlarınız veya iş arkadaşlarınıza daha olumlu yaklaşmanızı sağlayabilecek olan bu etkinin, önemli görüşmelerde fazlaca taviz vermenize yol açmasını engelleyin.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, kişisel güvenliğinizi ön plana çıkaran düşünceler içindesiniz. Olayları değişik boyutlarda değerlendirmeniz yüzünden yanlış sapmalar yaşıyorsunuz. Sorunları çok fazla irdeleyeceğiniz bir gün. Bazı konularda kendinize güvenmeyi artık öğrenmeli, fırsatları doğru değerlendirmelisiniz Finans konusunda yeni kararlar almalısınız.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hayallerinizin peşinden gidebilir, amaçlarınıza ulaşmanın yollarını arayabilirsiniz.

Ýş hayatınızı veya yapmak istediğiniz düzenlemeleri destekleyen koşullar var. Ancak, tek önemli konu şu, daha önce denediğiniz ve başarısız olmuş işlerden veya hatalarını ya da eksikliklerini gördüğünüz kişilerden uzak durmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Haftaya sınırsız fikirler, yenilikçi düşünceler, yeni şeyler deneme isteği, özgürlükçü yaklaşımlar ve açık sözlülükte sınır tanımama eğilimleriyle başlıyoruz. Ani yolculuklar, randevular, sözleşme, yazışma v.b başlıkları gündeme gelebilir. Eski, işe yaramaz ve demode ne varsa aranıza hayatınızdan uzaklaştırmak isteyebilirsiniz. Tavsiye veya tecrübelerine ihtiyaç duyduğunuz kişiler varsa bulma ihtimaliniz yüksek. Sınırlanmışlık hissi hakim olabilir, ama bu hisle baş etmek zor olmayacaktır. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda yeniden harekete geçmek isteyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Fikirlerinizi iş arkadaşlarınızla paylaşmak isteyebilirsiniz. Hizmet aldığınız kişilerle ilgilenmeniz gereken konular olabilir. İlerleyen zamanlarda daha akıcı koşullar söz konusu.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İyilik yaptığınızı düşünerek hayatına yön verdiğiniz biri varsa buna bir son vermelisiniz. İnsanlar düşe kalka ayakta durmayı kendileri öğrenmeliler.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde görüşmeler, iletişim, haberleşme ve yakın çevre ilişkilerinizde ifade gücünüzü kullanmakta zorluk yaşayabilirsiniz. 17.00’dan sonra iletişim yeteneklerinizi çok daha güçlü kullanırken, akşam saatlerinde özel hayatınızda buluşma ve görüşmeler gerçekleştirebilir, daha kaliteli iletişim kurabilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hayatı ciddi algılamanız, önemli kararları devreye sokmanız iş hayatınızda bazı kısıtlamaları ve daralmaları beraberinde getirebilir. İş küçülmelerini kişisel olarak algılamamalısınız.