Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.08.05 tarihli Akrep burcu yorumu

Yoğun duygular ile erkenden uyanabilirsiniz. Derinden yükselen güçlü arzular sizi harekete geçirecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve duygusal baskı hissedebilirsiniz. Aslında meydana gelen olayların zorlayıcı etkisi ile bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. Öfkeli ve sert bir tavır içinde itiraz etmek yerine davranışlarınızı değiştirmek için gayret gösterirseniz, başarılı olacaksınız. Özellikle sevdiklerinizin ilgisi ve desteği ile hayatınızı zorlaştıran alışkanlıklardan kurtulmayı başarabilirsiniz.  

Akrep burcunun bugün genel durumu

Yoğun duygularınız ve artan enerjiniz sizi bugün son derece güçlü bir karakter haline getirebilir. Bundan azami faydayı sağlamak için kendinizi kontrol edin ve enerjinizi, yaşamınızın akışını kontrol altına almakta kullanın.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

En ufak bir tartışmada, hatta zararsız, içten bir eleştiride, aniden parlamamaya çalışmalısınız. Dış etkenlere olumlu bir yaklaşım geliştirirseniz, en büyük faydayı siz sağlayacaksınız. İnsanlar, bugün, işinizde size çok şey katabilirler.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, kişisel güvenliğinizi ön plana çıkaran düşünceler içindesiniz. Olayları değişik boyutlarda değerlendirmeniz yüzünden yanlış sapmalar yaşıyorsunuz. Sorunları çok fazla irdeleyeceğiniz bir gün. Bazı konularda kendinize güvenmeyi artık öğrenmeli, fırsatları doğru değerlendirmelisiniz Finans konusunda yeni kararlar almalısınız.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Evinizi, ailenizi, sahip olduğunuz şeyleri veya yaşadığınız yeri ilgilendiren konularda çok sık yaşanmayacak bazı gelişmelere açık günlerdesiniz.

Bu alanlardaki konulara alışılmadık çözümler getirebilir veya bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızda sorumlu olduğu olduğunuz konulara daha ciddi yaklaşmanız gereken bir gündesiniz. Sizi yoran ve yıpratan koşullar daha fazla gündeminizi etkileyebilir. Çalışma hayatınızda beraber çalıştığınız kişilere karşı daha uyumlu olmanız gerekebilir. Uğraştığınız konularda yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün hızlı düşüneceksiniz ve hareketli olacaksınız. Alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve girişimde bulunmak için sabırsızlık hissedeceksiniz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün aile ilişkilerinizde duygusal incinmelere ve ruhsal olarak geçici mutsuzluk, tatminsizlik yaşamaya müsait bir enerjide olsanız da öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, moralli ve güçlü olacak, eğlenceli ortamlarda yer alabilecek ve en güçlü taraflarınızı herkese gösterebileceksiniz. İlişkilerinizde ani kararlar almamayı tercih etmeniz gereken bir gündesiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bir süredir ertelemekte olduğunuz ama artık halledilme zamanı gelmiş olan işlerinizle uğraşabilirsiniz. Ani karar değişiklikleri kendiniz için yaptığınız programın ilerlemesini zorlaştırabilir.