Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.08.18 tarihli Akrep burcu yorumu

Bugün gerilim ve baskı duygusundan uzaklaşacaksınız ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik konulara yönelteceksiniz. Arkadaşlarınız ile haberleşebilir ve çeşitli organizasyonlar ile ilgilenebilirsiniz. Sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren konular ilginizi çekecek. Araştırmalarınızı derinleştirebilirsiniz ve aradıklarınızı sezgisel bir biçimde bulabilirsiniz. Bu arada sevdiğinize karşı daha ilgili ve anlayışlı davranın. Sizin ilgisizliğinizden şikayet edebilir. İlişkilerinize özen göstermeniz gereken bir dönemdesiniz. Ayrıca çevrenizin saygı duyduğu kişilere karşı da davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Aklınız, zaman zaman ailenize karşı sahip olduğunuz yükümlülüklere gidebilir. Bu anlarda insanların beklentilerine odaklanıp elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışabilirsiniz. İlgili kişiler çabalarınızı takdir edeceklerdir.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Görevlerinizi geciktirmeden tamamlamak, hatta programınızın ilerisine geçmek dürtünüz büyük güç kazanabilir. Bu nedenle yoğun bir döneme hazırlanabilirsiniz. Hızınızı artırmak için yeni yöntemler geliştirmeniz gerekebilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Her türlü ilişkileriniz için yoğun bir gün. Arkadaşlarınızı ve dostlarınızı aramak için çeşitli fırsatlar yaratacaksınız. Kendinize güveniyor olmanız, çevreniz içinde olumlu bir tablo oluşturuyor. Size gelen fırsatlara hayır dememelisiniz. Soğuyan havalar sizi olumsuz etkiliyor. Sağlam bir bünyeniz olmasına rağmen, bir anda keyfiniz kaçıyor ve halsiz kalıyorsunuz.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Şimdiye kadar hibir şekilde çözülemeyen bazı konuları tam tersi istikamete çevirme ve çözme şansı bulabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken akla gelmeyecek bambaşka fikirlere veya yöntemlere başvurmak olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Resmi ve kurumsal işlerle uğraşabileceğimiz, detaylı işlere yatkın, sistemli hareket edebileceğimiz bir gündeyiz. Gün, doktor randevuları, sağlık başlıklı işler, muhasebe, bilgisayar işleri için uygundur. Mide hassasiyetleri yaşanabilir. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde bilemediğiniz konularla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele içinde olabilirsiniz. Sizi hapseden koşullar canınızı sıkabilir. Akışta kalmaya çalışın. Kendi iç dünyanızda kalmak sizi rahatlatacaktır.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Olayları fazla sorgulamayın ve çıkan fırsatları iyi değerlendirin. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve içinizdeki gerilim yavaş yavaş azalacak.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Odak noktanızın ikili ilişkiler olacağı bugün, partneriniz ve yakın dostlarınızla son derece keyifli paylaşımlarda bulunabilir, güzel haberler alabilir, birlikte kaliteli zaman geçirebilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün bulunacağınız çevrelerde fikir paylaşımlarınızı artıracaksınız. Arkadaşlarınızı eleştirirken, kendi hatalarınızı göz önünde tutarak ilerleyin, sözünüzü dinleyecekler. Harcamalarınız konusunda daha da dikkatli olmalısınız.