Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.08.23 tarihli Akrep burcu yorumu

Gelişmeler sizi heyecanlandırıyor ve beklentileriniz giderek artıyor. Bu arada yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Ancak geriliminizi sevdiğinize yansıtmasanız iyi olacak. Sevdiğinize karşı daha özenli ve anlayışlı davranmanız gerekiyor. İşlerinize ve arkadaşlarınıza ayırdığınız zamanın bir kısmını sevdiğinize ayırmalısınız. Bu arada sonrasında pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçının. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve sevdiğinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve isteklerinizi anlatın.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Anlık eğlence programlarının gündeme gelebileceği bir gündesiniz. Dinlenirken gelen bir telefon ile apar topar sosyal bir faaliyete katılmaya gitmeniz mümkündür. Değişik kişilerle tanışabilir, değişik bir eğlenceye dahil olabilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Anlık eğlence programlarının gündeme gelebileceği bir gündesiniz. Dinlenirken gelen bir telefon ile apar topar sosyal bir faaliyete katılmaya gitmeniz mümkündür. Değişik kişilerle tanışabilir, değişik bir eğlenceye dahil olabilirsiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Liderlik özelliklerinizi ön plana çıkarmanız için gerekli enerjiye sahipsiniz. Maddi konularda hırslı ve mücadeleci yönünüzü vurguluyorsunuz. Toplumsal olaylarda bazı engellere takılmak istemiyorsanız, kişisel özgürlüğünüzü ikinci plana atmalı ve sadece kendinizi mesleki anlamda ifade etmeyi hedeflemelisiniz.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Sevdiğiniz kişilerle tartışma riskiniz var. Bu tür bir durum zaman kaybı ve ileride yaşanacak pişmanlıktan başka bir sonuç doğurmayacağı için kafanızı başka şeylerle meşgul etmenizde fayda var.

Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Otorite(eş, baba, patron, yönetici, müdür, öğretmen v.b) konumundaki kişilerle ilişkilerimizde biraz zorlanabiliriz. Eleştiriler, şikayetler, dizler, dişler, kemiklerle ilgili problemler, aşırı yük ve sorumluluklar, kısıtlanmışlık hissi günün öne çıkan başlıkları arasında olabilir. Baskı altında hissedebilir, bazı işlerimizde engellerle karşılaşabilir, gecikmeler yaşayabiliriz veya görevlerimizi hafife aldığımızı söyleyen kişiler moral bozabilir. Bu etki önümüzdeki bir hafta devrede olacağı için adımlarımızı buna göre atmamızda fayda var. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Burcunuzda ilerleyen Ay sizi oldukça odaklı ama hassas da kılmakta. Acele ile karar vermemelisiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sevdiklerinizi önemseyin. Birkaç kişi hariç herkesi unutmuş gibi davranıyorsunuz. Üzülmenizi kimse istemiyor. Partnerinizin gözüne girmenizi sağlayacak önemli bir olay yaşayacaksınız.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde toplum içinde kendinizi ve yeteneklerinizi en iyi şekilde sergilerken, herkesin hayran olabileceği bir enerji ile insanlarla etkileşim kuruyor olacaksınız. Aileniz ve değer verdiğiniz insanlardan destek görebileceğiniz bugün, ilişkilerde yüksek ego problemi yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarda şansınız yüksek olacak ama göz önünde olacağınız yerlerde erkek figürleriyle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. İş alanlarınızda da bu birkaç gün dikkatli olun. Hayat sorumluluklarınız istediğiniz gibi hareket etmenizin önünde engel oluşturabilir.