Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.09.17 tarihli Akrep burcu yorumu

Şimdiye kadar cesaret etmediğiniz konular ve işler ile ilgilenebilir ve atılımda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Sevdiklerinizin ilgisi ve dostlarınızın desteğini alacağınız bir gün. İsteklerinizi gerçekleştirmek için çok fazla gayret gösterebilirsiniz. Sabırlı olanlar daha sonra gösterdikleri gayret ve dirayetin karşılığını alacaklar ve ödülünüz büyük olacak. Fakat şimdilik sabırlı olmanız gerekiyor. Büyüklerinizin davranışları üzerinizde baskı duygusu uyandırabilir. Aslında sizi rahatsız eden olayları tekrar gözden geçirin. Bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirseniz, sizi rahatsız eden şeylerin aynı zamanda bir fırsat olduğunu anlayabilirsiniz ve böylece kendinizi yenilemeyi başarabilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Maddi konular, bugün de zihninizi en çok meşgul eden şeylerin başında gelebilirler. Parayla ilgili olarak kendinizi güvenli hissedebilir, çevrenizdeki kişilerin maddi sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Önemsiz gibi görünen bir gelişme yoluyla kaynak yaratmaya yarayacak ciddi bir fikir üretebilirsiniz. Bu fikir doğrultusunda hızlı çalışmalar içerisine girmeniz mümkündür.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konularda(özellikle işle ilgili) ısrarcı olmamanızda fayda var. Taleplerde bulunmak veya maaş artışı v.b istekleri dile getirmek için uygun günler olmayabilir.

Olayları olduğu şekliyle bırakmalı ve planlarınızı birkaç gün sonra şekillendirmelisiniz. Önemli konularda vereceğiniz kararlarda etkili bilgileri sizinle paylaşmayan veya belli konuları sizinle konuşmayan kişiler olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Hadise yarın, ama Merkür gerilemesinin aksiliklere, iletişim sorunlarına, bilgisayarlar, sistemler, elektrik ve elektronik aletlerle ilgili olumsuzlukları kendini göstermeye başlıyor. Ters giden olaylar, rötarlar, gecikmeler sabır gerektirebilir. Kararsızlıklar, yanıltıcı kişiler, aldatıcı durumlar, isteksizlik veya yanlış yönlenme tipi durumlarla yüzyüzeyiz. Esneklik ve dikkat lazım. Sabah saatlerinde daha enerjik hissedebiliriz. …

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde bilemediğiniz olaylar keyfinizi kaçırabilir. Kendinizi gizli kalan bazı konular içinde sıkışmış hissedebilirsiniz. Kayıplar yaşamamaya dikkat edin. İlerleyen zamanlarda kişisel hassasiyetler ön plana çıkabilir. İkili ilişkilerinizde daha fazla özen göstermeniz gereken zamanlar olabilir. Beslenmenize dikkat edin.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yakın ilişki kurduğunuz kişilerle bir araya gelebilir ve çeşitli faaliyetlerde yer alabilirsiniz. Alacağınız teklifler duygularınızı dalgalandıracak.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün içinde ilişkilerinizde ve görüşmelerinizdeki iletişiminizde, duygularınızı daha fazla ön planda tutarak, soğuk ve mesafeli davranışlar yerine, sevginizi göstermeniz ve sıcakkanlı davranmanızın faydalı olacağı bugün, yakın çevre ilişkileri ve trafikte gerginliklerle karşılaşabilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, hayatınız adına göreceğiniz yardımlarda ve ihtiyaç duyabileceğiniz desteklerde artış olabilir. Kalabalık ortamlarda kuracağınız güzel ilişkiler sizin için önemli olabilir.