Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.11.20 tarihli Akrep burcu yorumu

Kafanızı karıştıran düşünceleriniz olabilir fakat bugün dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük gayret göstereceksiniz. Devlet daireleri, hukuk ve resmiyet gerektiren işlerle ilgili baskı uyandıran durumlar olabilir ve siz bunları çözmek için bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Aslında tarzınızda değişiklik yapabilirseniz, karşılaşmış olduğunuz sorunları çok daha kolay çözmeyi başaracaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde geleceğe yönelik beklentilerinizi gözden geçireceksiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Bugün, yalnız kalmayı arzulayabilirsiniz. İç dünyanızın derinliklerinde bir şeyler sizi kendine çekebilir. Bunun ne olduğunu görmek için kendi içinize yönelebilir ve orada bir gezinti yapabilirsiniz.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Aileniz ile ilgili konular gündeminizin ana maddelerinden biri olabilir. Çözmeniz için önünüze getirilen sorunlarla alakalı olarak sezgilerinizi devreye sokabilirsiniz. Size yol göstereceklerdir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bu sabah ailevi konularla daha fazla ilgilenmek gerekebilir. Ev hayatınızdaki sıkıntılar gündeminizi daha çok meşgul edebilir. Sabırlı davranmanız gerekecek koşullar içindesiniz. Neyse ki öğleden sonra daha keyifli koşullar doğmakta. Kendinize zaman ayırmak için fırsat yaratabilirsiniz. Kuşkusuz harcamalarınız da artabilir.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Henüz doğru kişiyi bulamadınız. Bunu her fırsatta dile getirmektesiniz. Aileniz sizler için en değerli varlığınız. Onlarla birlikte zaman geçirmelisiniz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerlediğinden çalışma hayatınız, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizle ilgili durağanlık, belirsizlik yaşayabilir, birtakım kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Esasen yeni kararlar almamanız gereken ve özellikle ilişkilerinizde anlık olaylara bakarak bir şeylerden vazgeçmemeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Girişimci ve hareketli olma isteğinizle, evden çıkmama ve işlerinizi yavaşlatma konusunda birtakım bocalamalar yaşayabilirsiniz. Herkesin sizinle aynı fikirde olmasını beklememelisiniz.