Akrep burcu

Günlük Akrep Burcu Yorumu

2015.12.24 tarihli Akrep burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve dikkatinizi kendinize ve isteklerinize odaklayacaksınız. Bugün kendinizi duygusallığa kaptırmayacaksınız ve büyük hedeflerinize ulaşmak için stratejinizi gözden geçireceksiniz. Hareketli bir gün geçirebilirsiniz ve etkileyici kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Üst düzey yöneticiler ve güçlü kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Öğlene doğru kendinizi yenilemek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Alışveriş yaparken bütçenizi fazla aşmayın ve hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen gösterin.  Aslında olaylara bakış açınız tamamen değişiyor ve daha yapıcı bir tavır içinde bulunabilirsiniz.

Akrep burcunun bugün genel durumu

Gözünüzü geleceğe çevirip büyük düşüncelere dalabilirsiniz. Yaşamınızda gelecekte gelmeyi istediğiniz noktaya odaklanabilir, yol haritanızı bir kere daha gözden geçirebilirsiniz. Başarıdan şüphe duymayın ama planlarda şansa da fazla yer vermeyin.

Akrep Burcu Kariyer Durumu

Mevcut faaliyetleriniz üzerinde düşünürken, bunlar üzerinde yapılacak ufak tefek oynamalar ile yurtdışındaki kişilere ulaşabileceğinizi görebilirsiniz. İşinizi yurtdışına yayma fırsatını verecek olan bu fikirleri aktarmak için görüşme talepleriniz olabilir.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz işlerin farklı bir boyut kazandığını görebilirsiniz. Endişe duyduğunuz konuların üstüne gitmek isteyebilirsiniz. Ortaklı işlerinizde finansal konuları çözümlemek isteyebilirsiniz. Bu konular sizi yorabilir. Banka işlerine zaman ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Akşam saatlerinde sakin kalıp günün yorgunluğunu çıkarabilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kırgınlıklarınızı bir kenara bırakın, asıl kararlarınızdan uzaklaşmayın. Ailevi problemler çıkabilir. Herkesten uzaklaşmak zorunda kalabilirsiniz.

Akrep Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün geçmişe yönelik bazı konuları açmamak aile ilişkileri ve özel yaşamınızda faydalı olacaktır. Hayatınızla ilgili gerçekleri daha net bir şekilde göreceğiniz, yaşamdan somut bazı şeyler beklediğiniz bir gündesiniz. Çabalarınızın karşılığını görmek istiyorsunuz ve bunu bugün sevdiğiniz insanlardan destek şeklinde görebilirsiniz. Akşam saatlerinde geçici bir duygusal iniş çıkış ve aile ilişkilerinde gerilim yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal ortamlarda veya arkadaşlarınızdan güzel teklifler alabilirsiniz. Bu teklifler hem iletişimsel işlerinizi hem de kişisel kararlarınızı destekleyen türden olabilir. Şanslı günler içindesiniz.